bugün

akit tayfasının korumaya aldığı repçi.
efenim manşet şu ;"Ateist Sagopa Kajmer eşinin kemiklerini kırmış!"
bunlar oc ya..
ateist olduğundan mı kırmış ? yada belki bir kitaba bakmıştır. orada yavaş dövün diyordu buna mı ters gitti, nedir ?
https://www.yeniakit.com....lerini-kirmis-689661.html

neyse, bu kızın durumu iyi değil. bir an önce toparlanması lazım.

not :
1- şiddet çıkar elde etmek maksadıyla sömürülecek bir şey değildir, reklam yapılacak bir şey değildir. aynı durum taciz içinde yapılıyor. lütfen yapmayın.
2-şiddet gördüğünüz an rapor alıp dava açın hemen derhal !
3-şiddet gördükten sonra tekrar yapmaz diyip geri dönüp, sonra ben dayak yedimmmm ehüüüüeee demeyin !
ceza 'nın babasının vefat ettiği gün sagopa kajmer başsağlığı dilerken kendisi fuatın sagopa ve ceza'ya atılmış diss olan 2 pushta şarkısını hikayesinde paylaşmış biridir. sagopa olmadan bir hiçtir.
Linç yeme ihtimalimin farkında olmama rağmen yazmak istiyorum.
Bu kadına öyle üzülüyorum ki. Biz kadınlar ne kadar güçlü olduğumuzu düşünürsek düşünelim çok aşıksak hastalıklı asklarimiza toz kondurmak yerine halının altına süpürüp görmezden gelebiliyoruz. Sorun bendedir şunu düzelteyim bunu düzelteyim hayat tarzımı değiştireyim diyebiliyoruz. Problem bizde değilken karşı taraf hastalikliyken göremiyoruz. Aşktan kör oluyoruz. Hep kendimizi düzeltmeye çalışıyoruz. Ama sorunun özünü duzeltemezsen elbette bir yerde patlak verir. işte Esen'e de olan bu. Ama bu evrede tüm ruh sağlığımızı yitiriyoruz. Kadın 11 yılını sevdiği adama uymaya çalışmakla geçirmiş. Kendini bir kenara bırakmış ve onun istediği kadın olunca her şey düzgün olacak sanmış. Durumların öyle olmadığını anladığında da kendinden geriye bir şey kalmamış. Tepkileri normal değil bunun ben de farkındayım ama bir de şöyle düşünmek lazım. Sen 11 yılını bir hiç uğruna kenara atıp kendinden taviz vermiş cevrenden taviz vermiş o adamla hayatın arkadaşların her şeyin yapım şirketine kadar ortak olmuşsan adamı bıraktığında da güçlü olan o olduğu için senin 11 yıllık tüm emeğin (her anlamda) boşa gitmisse sen kendini toplayıp düzgün kararlar alıp düzgün davranışlarda bulunabilir miydin? Açıkçası ben kendime bunu sorduğumda eminim uzunca bir dönem ben de kafayı yerdim. O da yedi. Ama ben Kolera'nin güçlü ve kendine yetebilen bir kadın olduğuna inanıyorum. Umarım kolay toparlar.
vebalı eski pesimist yeni ateist deli kadın.
Son şarkısı ve klibi çok komik.
sagopa kajmer'in ünlü ettiği kadın. ötesi değil, olamaz da.
kolera günlerinde aşk.
dinlenecek pek de bir yanı yok.
bir tek sen nasıl bir insansını severdim.

o da diziye çıktı, tuttu, ele ayağa düştü.
Bir hastalık.
görsel
gerçek adı Esen Güler olan, Sagopa Kajmer'in eski eşi. Sago ile birlikte yaptıkları çalışmalar ne kadar zirvede ise, sago'dan sonra yaptıkları da bir o kadar yerde.

Kolo kolo koleraaa sago motherfucker empiree pap paa
afrika'da her yıl 5 binden fazla çocuğu acımasız bir şekilde acı içerisinde öldüren hastalık. Kirli su aba sebebidir.
Sevgili-eş kontenjanından piyasada kendine yer bulabilmiş kız mc.

Doğal olarak sagodan ayrılınca azalarak bitmiştir
Hala tedavisi bulunmayan iğrenç bir salgındı bundan yüz yıl kadar önce diye biliyorum.
sen nasıl bir insansın adlı parçası baya güzeldi. sagoyla beraber olduğu zamanlardan..
görsel
sagopa kajmer'den 2017 de ayrılan türk kadın rap sanatçısıdır. ayrılığa gerekçe olarak şiddet olaylarını göstermiştir ve şikayetçi olmamıştır.
sagopa kajmer'in eski eşidir. sagopa'nın uyguladığı şiddet yüzünden ayrıldıkları söyleniyor. hatta uzaklaştırma kararı bile alınmış.
Malavi'de 1002 kişinin ölümüne neden olmuştur.

https://www.haberler.com/...algin-26-15585039-haberi/