bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye'nin en saygın kolejlerinden bir tanesinde 8 tane gencin tuvalette uyuşturucu madde çekerek kendilerinden geçmesi. bu haber liselerimizin ne hale geldiği çok açık olarak gözler önüne sermektedir, eğer bu kadar seçkin bir okulda bile bu derecede öğrenciler ile alakasızlık varsa siz gerisini düşünün artık yurdum okulları ne durumdadır.

http://www.aktifhaber.com/read_news.php?nID=96658
    ... zemberek yılanı
  2. 2.
    ülke gündemini abuk sabuk şeylerle meşgul eden medyaya, siyasetçilere kapak olması gereken vaka. gençlik bitmek üzere kimsenin zikinde değil be.
    4 -1 ... chilavert
  3. 3.
    karaktersizce yetiştirilen gençlerin olağan hali.
    1 -1 ... kutupsal form
  4. 4.
    önümüzdeki seçimlerde barajı zorlanmadan geçeceğini düşündüğüm party.
    3 -1 ... dabaddah
  5. 5.
    efendim bu uyuşturucu falan değildir. gençler burada sporcuların ayaklarına sıkılan spreyi poşetin içine sıkıp içine çekerler ve hakikatten baş döndürür. bizim okulda da yapardı gençler ama tehlikesi olduğunu düşünmüyorum. tabi her şey bir başlangıca bakar o ayrıdır.
    2 -2 ... markasiz
  6. 6.
    toplumumuzun ne kadar yozlastıgını gösteren.Hak eden öğrenci dövülsün kampanyası başlatılsın dediğim hadise.
    -1 ... ethem
  7. 7.
    kötü kötü eskiden lisenin tuvaletinde sigara içmeye tırsardı öğrenciler. bunlar direkt olaya bağlanmış... bu arada o soğutucuların bir de mentollüleri varki sakın ha yaklaşılmamalı....
    ... blackmagic
  8. 8.
    önemsenmesi gereken ciddi bir olaydır. lise yıllarında akılların bulutların üzerinde gezdigi ve bu tip olayların marifet olarak algılandıgı unutulmamalıdır. egitim ile olmazsa ciddi denetimler ile önüne geçilmelidir.
    2 ... unexpected paradox
  9. 9.
    çıplak ayaklarla kar üstünde yürüyerek okula giden,bir defteri silerek defalarca kullanan veya ipten bir köprü üstünde her gün 7-8 kilometre yol tepen öğrencilerin olduğu göz önüne alınınca ' on vurup bir saymak' deyiminin gerçekleşmesi farz olan eylem.
    1 ... soothsayer
  10. 10.
    gerçekleştirmek için sporcuların ayaklarına sıktıkları etil klorür isimli maddenin bulunduğu tüpleri poşetlere sıkıp çekmenin gerekli olduğu parti. daha sonra 3-5 saniyelik uçmanın ardından düşüşe geçerek kör olma şansınız varmış.
    1 ... zemberek yılanı