bugün

zamanında severek oynayan ama şimdi her yerde kolbastı oynayan bebeleri gördüğü için sinir buhranı geçirip elini eteğini çeken yazardır.
oynayamayan sozluk yazarlarina tez zamanda oynamayi ogretmesi gereken yazarlardir. bunun icin gerekli zirvelerde yapilmalidir. **
ülkemizin gündeminde ki kolbastı oyununa sözlük yazarlarının da dahil olması.
oynarken görmek istemedigim yazarlar. degil oyunu kolbasti sözünü bile duymak istemiyorum artik yeter.
(bkz: gına geldi)
(bkz: buyrun benim) durduramıyoruz efendim. sayılarının fazla olduğunu düşündüğüm kişilerdir.
kolbastı oynadığını sanan yazarlardır. bu işin de bir eğitimi vardır, unutmamak gerek.
(bkz: hanım koş çocuklar burda da anket yapmış)
o elim ve de vahim akıntıya kendilerini kaptırıp kurtaramayan zavallı yazarlardır. O nasıl bir yaşam biçimidir, o nasıl bir bohem hayattır, bilinememektedir. Kolbastı adı verilen oyun türü dış mihrakların ülkemizi bölmek ve parçalamak, evlatlarımızın zihnini bulandırıp, bilinçaltlarına gerzeklik enjekte etmek için icat edilmiş bir virüs gibidir. Giderek yayılmaktadır, durduramamaktayız. Kolbastı denen menfur oyun türü, kırım kongo kanamalı ateşi, kuş gribi, domuz gribi gibi laboratuvar hastalıklarının en tehlikelisidir. Derhal tüm yurtta, dış temsilciliklerimizde ve yavru vatan kıbrıs'ta yasaklanmalı, yasağa uymayanlar şiddetle cezalandırılmalıdır.
(bkz: kolbastıya hayır)
kolbastı dansı yapan sözlük yazarlarıdır; onlar da bizdendir.