bugün

bazı şakirtlere göre böcektir. yok at bacağı amk.

sahi bu rengi ne veriyor acaba kolaya?
(bkz: yarak afedersin)
hemoglobin diye kalmış nedense.
kolanın sağlıksız olduğu ve içinde türlü türlü bok olduğu için, bu madde boktur.
(bkz: karpuz)
at yarakı.
petroldür zira cocacola'nın sahipi capitalistler'de bol, bol var.
Açılın gıda mühendisiyim. Ohhh be rahatladım. Cochineal Böceğidir. Bu böcek mexicada kaktüs üstünde yaşayan bir türdür. En iyi karamel rengini veren katkı maddesidir. Bu tür böcek önce ön işlemden geçirilip kurutulur sonra su ile extrakte edilerek kolaya karamel renginin verilmesi sağlanır. Bu böcekten elde edilen karamel rengi katkı gıdası olarak kullanılır. Gıda katkı kitaplarında ve google'de bir araştırma yaparsanız yeterli bilgiye ulaşırsınız. Ayrıca meyan kökününde rengi itibariyle katkısı söz konusudur. Fakat meyan kökü tek başına karamel renginin sağlanması için yeterli değildir.
coca cola.
(bkz: jamiryo)
ben demedim simitçi dedi valla.
çin mürekkebi ile zonguldak kömürünün ziftle yuğrulmuş halidir.
at kafasıdır.
zenci menisidir.
koala kanı. *
koka kola veya pepsi'yi bilmem, ben bir kola turka içicisi olarak o mübarek içeceğe o göz alıcı rengi yumurtaya can veren rabbimin verdiğini düşünüyorum.
(bkz: karamel) diyor bazı yerlerde. mantıklı mı? mantıklı.
cochineal böceğidir, kültür yetiştiriciği ile imal edilir. kumaş sanayiindede kullanılır
(bkz: le cola ya o adı veren madde)
(bkz: böcük)
(bkz: melanin) *
kömür olabilir.
kara fatmadır.
coca cola özütü denen fakat ne olduğu belli olmayan madde.
haşlanmış küp küp doğranmış permasan sosuyla güzelce harmanlanmış bir güzel ızgaralanmış üstüne badem yağı dökülmüş (bkz: yarak afedersin)
böcüktür, ama lezzetlidir ya hu. o tat hiçbir şeyde yok.
güncel Önemli Başlıklar