bugün

Bu vereceğim sır hayatınızı değiştirecek ufkunuz açıklacak en en en büyük hileyi veriyorum size hazır olunuz...

1-Gırtlağınızı tutun kıtlıktan çıkmış gibi yemeyin

2-Götünüzü pc başından kaldırıp yürüyün

3-gece götünüzde rengi atmış pijama kek börek yapıp oturup yumulmayın ve uykunuzu düzene sokup bol su için tebrikler ilk adımı attınız.
Yıllarca Gym ve boks sporu yaptım. Karşılıksız aşk, kilo vermek konusunda favorimdir.
Şimdi kardeşim nabıyosun biliyomusun 33 liraya bitane prodein dozu alıyosun.
Sigaraya başlayın kesin çözüm ama kilo verecem derken ciğerleri haşat etme durumu söz konusudur.
Yok yok yok.
Hiçbir şey kolay olmaz. Kolaysa bir terslik vardır o işte. Emek, kan, ter, göz yaşı olmadan zafer olmaz.
acıktım diye entry girin. 2 ayda 15 kilo garanti.

geberin.
intihar ederek tüm kilolarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.
Bir şey neden zordur çünkü ya kolay yolunu bilmiyorsunuzdur ya da zor yolu uygulamak için gerekli iradeye sahip değilsinizdir.

Kilo verme yolları çok yazıldı çizildi hala da anlatılmaya devam ediyor. Ben bu nedenle konunun bu kısmından değil de ikinci kısmından bahsetmek istiyorum.

Yeme Bozuklukları psikolojik bir durum. Kökeninde bireysel olarak sorun yaptığımız konular var.

Kilo vermeye çalışan ve bunu basramayan insanların önemli bir kısmı bu gerçeği göz ardı ettikleri için disiplinli bir çabayı sürdürme başarısını göstermiyorlar.

Bunun bir formülü yok onu açıklamak için bunları alt alta yazmıyorum. Sadece imkanı olan gerekirse psikolojik destek alsın diyorum.
uzmanı olduğum konu. 133 kilodan 88 kiloya düştüm, bütün gün yatıp hiç spor yapmadan ve sınırsız yemek yiyerek.

teşekkürler (bkz: biliopancreatic diversion duodenal switch)
hergün en azından 20 dakika yürümek ve az yemek kilo kaybında önemlidir. mesela üzerinde kızarmış tavuk butu olan tane tane pirinç pilavına sanırım hiç birimiz hayır diyemeyiz ama sadece 1 tabak yemekten ortalama 500 kalori alınırken 1 saatlik yürüyüşle ortalama 200 kalorinin zar zor kaybedildiğini unutmayalım. kilo vermek o kadar da kolay bir şey değil arkadaşlar. azim gerekli, irade gerekli, ben bunu yaparım diyebilmek önemli. bir uzmana danışmakta fayda var şişman olup fazla kilolarından kurtulmak isteyen herkesin allah yardımcısı olsun.
önce metebolizmayı hızlandırın. çok su içerek, acı yiyerek falan.
görsel
Her aksam, 10 adet az acili tursu. Ve uzerine soguk bir bucuk bardak tursu suyu. 150 hp TDI motor.
Her ana öğünden hemen önce bir bardak su.
bol bol karbonhidrat, protein alın, bol bol makarna, haşlanmış patates, kızartma patates, kızartma çeşitleri, kekler, pastalar, hamur işleri, bakkaldan tüm cips ve çikolatalar vs., bol bol kola ve dışardan pizza, hamburger falan bulduğun tüm abur cuburları tüketin ki böylece kolay kilo vermeyin lan olm ben başlığı yanlış mı anladım sanki? girilen entrylere baktım hep kilo vermek üzerine ama başlık niye kolay kilo vermek için yöntemler diye açılmamış ki çok ilginç?
Az yemek, çok su, çok hareket..
Her yemekten sonra kusuyorsun sonra bi bakıyorsun ölmüşsün.
ygs ye hazırlanın.
Sıçın. Klozetlerin soğukluğu sizi korkutmasın.
Tuvalete bile arabayla gidenlere sesleniyorum, yürüyerek gidin.
tutun boğazınızı abi başka yöntem yok.
Pamuk yutmak.
güncel Önemli Başlıklar