1. 1.
    bunca zamandır araştırarak uzmanlaştığım alanlardan biridir. çok literatürler taradım; çok makaleler okudum bu konuda. hatta şehir dışına, aileden uzağa okumak için gittiğimde kilo almama, zayıflama konularını o kadar araştırdım ki; çanakkale'de o yıl, google'da en çok aratılan kelime "zayıflama yolları" olmuştu.

her zaman söylüyorum, kilo asla bir sorun değildir; ama sağlık için fazla kilolardan kurtulmak her zaman iyidir. ve aç kalmadan, spor salonlarında vaktimizi harcamadan fit olmak mümkünken ve bu kadar kolayken, neden fazla kilolarımızdan kurtulmayarak sağlığımızı riske atalım ki?

işte öğrendiklerimden yola çıkarak yazdığım, bu altın öğütler ile dolu yazıyı okuyup kilo vermenin mantığını anlamayacak olan yoktur: (bkz: #35613652)

bu da sizler için yeni hazırladığım, faydalı tavsiyelerle dolu bir video:

https://video.uludagsozluk.com/v/hexa-gram-167337/
    22 -3 ... hexa gram
    #35757243 :)
  2. 2.
    Akşam yemeğini saat altıdan önce ekmeksiz yemek.
    1 ... selia
    #35757292 :)
  3. 3.
    Sağlıklı beslenerek ve her gün düzenli bir şekilde oryantal yaparak 1 ayda 6 kilo verdim. Akşamları saat 6'dan sonra yemek yememek, ağır-yağlı yemeklerden, işlenmiş gıdalardan, pirinçten, kahveden ve 3 beyazdan uzak durmak, az ve sık yemek, vegan beslenmek ve her gün 2 saat yürüyüş veya günde 2-3 saat oryantal bu konuda işe yarayabiliyor. Kahve içmek isterseniz sütsüz, kremasız acı kahveyi veya yeşil kahveyi tercih edebilirsiniz. Diğer yağların yerine yemeklerinizde kullanacağınız az miktarda hindistan cevizi yağı da bu süreçte yardımcı olacaktır. * Suyu, bitki çaylarını ve nar gibi meyveleri de bol bol tüketmekten çekinmeyin. Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce kayısı çayı ile papatya çayı poşetlerini aynı kupaya koyup sıcak suyla için.
    7 ... themis portia
    #35757562 :)
  4. 4.
    Bu vereceğim sır hayatınızı değiştirecek ufkunuz açıklacak en en en büyük hileyi veriyorum size hazır olunuz...

1-Gırtlağınızı tutun kıtlıktan çıkmış gibi yemeyin

2-Götünüzü pc başından kaldırıp yürüyün

3-gece götünüzde rengi atmış pijama kek börek yapıp oturup yumulmayın ve uykunuzu düzene sokup bol su için tebrikler ilk adımı attınız.
    2 -2 ... pandaman
    #35757641 :)
  5. 5.
    bir iki ay için ,gebze taraflarında hatta daha iyisi dilovası 'nda ki fabrikalarda yada metal atelyelerinden birinde bir iş bulun.
    mavi yaka,işçilik.

eğer zehirlenmez, iş kazasından yırtar ,kanserojen madde solumaz,öğle yemeklerinden zehirlenmez, makinelerden birine kendinizi sıkıştırmaz, vinç düşen yükten kaçarak kurtarır, en ufak bir hak arayışında polisten ve şirket güvenliğinden cop-dayak-gaz -mermi yemezseniz ne ala. hele ki birde sabah -akşam toplu taşımaya kaldıysanız 45-60 günde fidana dönersiniz.
    -0- ,sıfır beden bok yemiş yanında...
    tüy sıklet.

kaburgalar ve leğen kemiğiniz için röntgene bile gerek kalmaz o derece açığa çıkar. ince bir boyun ,etsiz bir yüz.

zaten mide artık çorba ve makarna'dan ,ıspanak ve sade patates ( bol soğanlı) yemeğinden ,bayat ekmek tabi, başka bir şey kabul etmeyeceğinden, ardından sabahtan akşama kadar makinede kaynayan çay ve iştah bırakmayan ,yeme arzusunu körelten ağzınızda ki pas,boya, metal,isli duman tadı nedeni ile evde de yemek diyete dönecek. kusma cabası.

bir daha şişmanlama olmayacak, mide gayri ihtiyari obez yemeklerini reddedecek.

en sağlam zayıflama modeli,evladiyelik..

not: şaka falan yaptığımı sanmayın ,yalın gerçekleri yazdım. kesinden öte zayıflama yöntemi , %100 ...
    2 -2 ... baris hemen simdi
    #35758091 :)
  6. 6.
    sık ve az ye. günde 2.5 lt iç en az. tatlıyı, unu, şekeri, tuzu kes. ekmek yeme. gerisini salla devamı gelir dediğim diyettir.
    3 -2 ... cinan
    #35758099 :)
  7. 7.
    Asik olun acı çekin yıllardır vermediğim kiloyu 6 ayda verdim. 33 kilo.
    4 ... blackinfinity
    #35758120 :)
  8. 8.
    Yıllarca Gym ve boks sporu yaptım. Karşılıksız aşk, kilo vermek konusunda favorimdir.
    ... onbir
    #35758298 :)
  9. 9.
    Kpss'ye hazırlanmak.
    21 ... forever together
    #35758331 :)
  10. 10.
    Şimdi kardeşim nabıyosun biliyomusun 33 liraya bitane prodein dozu alıyosun.
    ... ege1111
    #35758665 :)