bugün

iyiliğinizi isteyen tiptir. Ben hep ayran içerim tavsiyede ederim.
Ayran kesmediyse şalgam iç.
O da mi olmadi. Baloncuklu mu olacak? E mis gibi soda iç madem.
Hem sekerli hem baloncuklu oyle mi? Meyveli soda iç. Uludag gazoz iç.
Ne? ille de kola mi?
Lan dunyalari serdik önune! Neyine yetmedi deyyyuz?!
Tizzz kellesi vurula! *
Sağlığını düşünen tip'dir. Ayrıca baklava-ayran nedir ya? Asıl bunu kombinleyen tip çok değişik.
Buz gibi boğazı yakan bir kola varken ayran ne yahu? Cola her yemekte ayrandan bin kat daha iyi gidiyor.
Tatlı bir içecek içmek için neredeyse yarısı şeker dolu bir içeceği içmeye razı yazarları göstermiştir.
Evet, sanık kürsüsündeki içecek kola. Her 330 cc başına 15 küp şeker bulunduruyor. içerisindeki fosforik asit tat reseptörlerini geçici olarak bloke etmek suretiyle şekerin tadının alınmasını, hatta bu yoğun şeker tadından kusulmasını önlüyor. içeriğindeki kafein ile içicilerini müptela haline getirip onların sağlığını ve paralarını çalıyor.
Yaz kızım! Kolanın türk ceza kanunu 47/1 maddesine göre idamına...
Velhasılıkelam kola zararlıdır, içmeyin, içirmeyin. Ayranı balıkla tüketmediğiniz sürece mesele yok.
Çok gıcık bir tiptir. Fakir olması da muhtemeldir. Sonuçta bir kase yoğurtla ayran cacık yaparsınız ama bir şişe cola ile bi zitim yapamazsınız.

Bana cola verme, cola yapmayı öğret.
karşısındaki kişinin sağlığını düşünmektedir.
kara gazoza hayır diyenlere ne mutlu.
Ayran içmekte nasıl bir mesaj var ki, ben yemeklerde hep ayran içerim mesela.

Kolada içtiğim oluyor elbette.

Ancak ayran gibi doğal olan sağlıklı bir şeyi tavsiye etmenin nesi kötü allah aşkına.
Bence de ayran için, hem sağlıklı, hem ucuz, hem de koladan daha lezzetli.
muhtemelen yaşı büyüktür. hem maddi tasarrufu hedefler hem de daha sağlıklı olmayı. ama kardeşim ayranın içileceği yer var. kolanın içileceği yer var. karıştırmak ve kıyaslamak doğru değildir.
Her zaman ayran içmez arada kola da içer. Sağlık her şeyden önce gelir.
cahilin tekidir. normal kola zararlıdır kabul ediyorum ama kola zero bence sudan sonra en zararsız içecektir. içinde şeker yok daha ne? ayranı sağlıklı falan sanıyorsunuz da tamamen yağdan yapılıyor o. katkı maddesi dersen kutu ayranlarda koladan daha fazla katkı maddesi vardır raf ömrü uzun olsun, çökme yapmasın vs. diye açık ve net.