bugün

vücut geliştirmeci arkadaşlardan bu iki kas grubunu hacimlendirmek için alınabilecek taktiklerdir. kol 34 te göğüs 95 te kaldı. önceden ise kol 27 göğüs 91 di. 4 . ayımdayım. kolları 36 göğüsü 100 yapmak istiyorum .
ağır çalışmak.
iyi beslenme dinlenme ve iyi antrenman.ben sadece kol gogus gelistirecem diye bisey yok.ilk 6 ay duzenli salona 4-5 gun gidersin.ondan sonra basit suppamentlerle takviye eder 1 senenin sonunda gelisimi gorursun.Sabir cok onemli.
vucudun anotomisine bağlı olarak her bünye için farklı bir program gerekir. kol ve göğüs kasını farklı günlerde antreman yaparak ve günlük protein miktarını yeterli olarak alarak hacimlendirilme yapılabilir.
Elidor şampuanı. Herkesi kıskandıran dolgun ve hacimli saç.. Yok bu buraya değildi.
simdi kaslara kontradan giriyoruz, gogus kaslarinda adam basi pres, biceps icin ofansif...

taktik ne hocam? git bir spor salonuna iyi bir hoca bul.

goruntu kasmak isteyenler icin onerilerdir.
Hımmm kol 36 göğüs 95se adam 68-73 kg arası aydemir akbaş'dan hallice beyler. Yapacak bişey yok ırsi kardeşim.
Steroid efenim. Daha iyisini bulana kadar en iyisi bu.
Vücut tipine göre antrenman yap. Amaç ağır kaldırmak değil. Kası vurdurmak. Vücut tipine göre idman çok önemli. Önemli günlerde yağ felan demeden ye. Enerjin gelsin. Benim bacak kaslarım çok fazladır. Evde kendi ağırlığınla çalış, sıkıcıdır ama bence daha iyi. Yapıyor muyum hayır hahaha. Dostum, şınav çeşitleri sorununu halleder. Aklına takılırsa bana sor.
bol giysiler giyinin.
emilmesini sağla.
önce 27 kol ne lan? iskelet olarak mı başladın çalışmaya? neyse maximum verim için sık ve düzenli ye, en geç saat onda uyu, antremanları gereksiz yere uzatma ve en önemlisi doğal testosteron üretimini arttır. Nasıl mı? bacak - göt gibi büyük kas gruplarını daha çok çalıştır, paso ossbir çek (antreman dan hemen önce ve sonra değil tabi.)
bunları da yapamıyorsan git amk kahvaltıda bir kase steroid ye ama onunda bir bedeli var tabi.
Hicbir arkadas bahsetmemis ama vucut kitle yag endeksin nasil? biceps ve pectoral kaslardaki yag oranin sana gore nasil az veya cok olarak? Malesef saglikli ve hizle gelismek icin o bolgelerdeki yag oranlari iyi olmasi lazim. tahminimce verdigin gelisim orneklerinden de orta uzun boylu ve halk tabiriyle siska celimsiz dedigimiz vucuda sahiptin bu yuzden yagli yiyeceklerde yemeni oneririm dogal olanlarindan olmak kosuluyla. bir diger soyleyecegim sey ise testosteron oranini artirmak icin bacak antrenmanlarini gayet duzgun ve saglam calismani oneririm.
Edit: sunu da unutmamak lazim ki dinlenme onemli. kaslara yenilenip gelisebilmesi icin de zaman vermeliyiz.
(bkz: p90x)
Hava basması önerilen başlıktır efenim evet.
güncel Önemli Başlıklar