bugün

türk kızlarının pek sevdiği kıllardır. zaten insanın baktığı zaman içi gidiyor *
kızların kışın kollarını sıcak tutması için kesmediklerini düşündüğüm şey.
algıda secicilik midir nedendir bilmem sürekli gözlediğim koldaki kıldır. Sonuç benim kolumdan kıllı kız kolları var. Onların ki bir de traş etmekten olsa gerek kalın kalın.
Lazer epilasyon yaptıran sevgili bünyelerin elveda diyeceği kıllardır.

hem böylece canım erkeklerimiz de söylenecek bir konudan daha eksik kalırlar.

lazer yaptırın, kol kılından kurtulun bebişlerim.
şikayetlere bakılırsa türk erkeğinin hoşlanmadigi durum. (bkz: allah dağına göre kar verir)
Biraz önce neredeyse hiç olmamasına ramen aldığımdır. Hayır yani zaten sarışınım zaten belli olmuyor ama azcık bile çıksa alırım hemen epilatörle. Bazen kendimi reklamdakiler gibi hissediyorum kılsız kola/bacaga epilasyon yapıyorlar falan.
yemeklere düşüp tüm iştahınızı kaçıran, yakın çekim fotoğraflarda kolunuzun maymun kolu gibi çıkmasına neden olan bünyesel oluşumdur.
Erkektekı catal kılından daha ıgrenc durmayan kıldır.
kolu kıllı kızlara bayılıom.
Neden bilmem Kızların genelde ihmal ettiği kıllardır.

Kızlar iki ağda bantını da lütfen kollarınıza ayırın. Lütfen diyorum. Zaten sadece üst kısımda çıkıyor, beş saniyenizi alır.
kimseyi ilgilendirmeyen. özellikle dişilerdeki.
eddiit: bunu söylemek için dişi veya kıllı olmak gerekmiyor.
erkek adam da olur. bayanlara yakışmıyor ama.

tam tersi olsa erkek adam kol kıllarını alsa ve bayanlar kol kılı bıraksa yine yakışmaz.
çirkin kezbanların üşendikleri için almadıkları, almama sebepleri sorulduğunda kimseyi ilgilendirmez bahanesini öne sürdüğü iğrenç tüyler.

kolu kıllı kız görünce, aniden, çaktırmadan ağdayı yapıştırıp kollarındaki kılları temizleyesim geliyor.
Kadında da erkekte de olması normal olan vücut tüyüdür.

Dalga geçtiğiniz tüm kadınların kol kıllarında boğulun.
hdpli kadınlarda derinin bir üst katmanı olarak bulunandır.

(bkz: hdp kadın kılları)
"gecenin bu saatinde bunu söylemek nereden esti?"
dediğim hede.
geçen bi kız paylaşmış instagram fotoğrafı serum mu ne yemiş yemin ederim her kıl serum iğnesi kadar miğdem kalktı.

alın şunları dicem de genç kızlarımız almıyorlar çünkü tahminimce aldıkları vakit analarından hemen hayrola kendini mi pazarlıcan tepkisiyle karşılaşıyorlardır hahaha.
kol kıllarıyla alakalı çok enteresan felsefelerin döndüğü başlık.
ilgiyle okumaya devam ediyorum efendim.

ama merak ediyorum, bu saatte bunlar nereden geliyor aklınıza?
Bir kıl biçimi. Evet.