bugün

(bkz: bir entrynin 2 saniyede kotu oylanması)
(bkz: sözlük bir bana mı yavaş lan)

edit : varmış lan böyle bir şey! şaşırdım vallahi. ama 2 saliseyi biraz geçirdi galiba. ben bakana kadar 2-3 dakika olmuştu.*
(bkz: hayranların sözlüge akın etmesi)
10 sorudan 9 unu cevapladığı halde 100 alan öğrenci MiSALi..... (bu OLAY yasanmıstır) EVVEL YAZDIĞI ENTRYLER iLE GÜÇLÜ HAYRAN KiTLESi OLUSTURMUS YAZAR. OKUMAKTAN SIKILIP + OYLAYAN FUN CLUP ÜYELERi.
hayatı kol gibi paragraf sorularını cevaplandırmak zorunda kaldığı sınavlarla geçen bünyenin davranışıdır.
uzun entryler icin yapildigina kanaat getirdigim is.(bu entry baska bi baslik icin acildi ilk once sonradan buraya transfer, o yuzden bir anlik uyumsuzluk sezilebilir. affola. zm.) yahu bilader o ne hiz oyle? uc satirlik koca entry, girildikten sonraki ilk on saniye icerisinde nasil oylanir? imkani yok bi kere o surede o entryi okumanin. yoksa sadece baslik begenip mi oyluyorsunuz? ne yani. bu entry uzun o halde hemen oylayayim siktirsin gitsin mi diyosun yoksa gozumun onunden? olmaz oyle. karsiyim ben. carsi da karsi bak hem. oyle oylamaktansa hic oylamayin daha iyi. veya butun bunlar bir ruya da ben anlamayamiyorum. auv.
ortada olan emeğe saygı duyulduğu için yapılan oylamadır. adil değildir.
dün başıma gelen hadisedir. entry 10.000 karakteri geçtiği için (bkz: oha) entry ayrıca 2 parça olarak girilmiş ve ben butonuna bastığımda saniyeler içinde iki entrynin de + oylandığını görmek beni hayrete düşürmüştür. helal olsun valla. "iyi bir çift göz ve hızlı okuma tekniğine sahip bir yazar oyladı" diye düşündürtmüş hadisedir.

kuresel isinmayla ilgili bazi yanilgi ve gercekler

(#1805347)
(#1805350)
entrynin yazarına itimadı tam olan insandır.
hızlı okuma konusunda uzmanlaşmış yazar olabilir.
2 salise de eksilemesinden iyidir.
Durumumuz yoktu okuyamadım.
güncel Önemli Başlıklar