1. 1.
  bayanların kollarına takıp tuvalete bile yanlarında götürdükleri,içinde makyaj eşyaları,telefon,cüzdan,sakız,gözlük,anathar,uğurlu maskot,kitap,diyet kraker,
  parfüm,kalem,ajanda,telefon şarjı vs.bulunan kadınların can dostu çantalardır.(erkekler genelde kol çantası yerine sırt çantası,bel çantası,postacı çantası taktıkları için onları bu başlığa yazmadım)
  1 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  kapkaççıların çalmak için seçtikleri bir numaralı çanta...
  ... fatal
 3. 3.
  bazen adamın canına okuyan çantadır. yol verirsin geçerken dalgaya çarptırırlar, arkandan geçiyorsa götüne girebilir. bir de otobüste yanına oturan bir kadının çantasını kucağına atması var tabi. sanki bana taşıyorsunuz amk.
  1 ... pala emmi
 4. 4.
  içi ıvır zıvır işe yarayan yaramayan her şeyle doldurulan, genelde deve yükü ağırlığında olan ve taşıya taşıya boyun fıtığına sebep olan çantadır. Bir keresinde çantasız bir gün geçireyim dedim, psikolojim bozuldu. Erkeklere imrenmemek elde değil.
  1 ... truvalihelen
 5. 5.
  içinde bir adet ıslak mendil bir adet kağıt mendil bir adet kolonya bir adet deodarant bir adet parfüm bir adet el kremi bir adet kişisel ajanda bir adet diş fırçası diş macunu bir adet şarj aleti mp3 çalar bir adet gnlük ped, normal ped bir adet makyaj çantası bir adet o an okudğum kitap bulunan çantadır .
  bu kadarcık .
  2 -1 ... scarlett ohara
 6. 6.
  Benimkisinde sadece kalem kitap kulaklık cüzdan var ne kadar sade bir kişiliğim Yarabbim.
  1 ... scribble
 7. 7.
  Kola takılan çantadır. Eksi istemiyorum adı üstünde anasını satiyim bir de buna entry mi gircezz
  ... salvadorevincenzo