bugün

(bkz: homeostasi)
(bkz: arkadaşlar düzeldi)

Birkaç saattir geri geldi, yani yokken de tamamen gidik değildi zaten ama günün yarısında hiç yoktu diğer yarısında da çook az vardı. ve ben koku ve tat alma duyumu kaybetmeden önce etrafımdaki herkesten iyi koku alıyordum.

Dolayısıyla Şu an süper güçlerimi geri kazanmış gibi oldum ahahaha her yerin her şeyin kokusu mu vardı böyle ya? Süper lan!

Bakalım yine gidecek mi?

Edit: gitti, amk.
Kulak burun Boğazcı bunun için var. Randevu alıp gitmek paha biçilemez.
Herhalde bir 3 4 senedir burnumda ki et ve kemik saolsun adam akıllı almadigim duyu.
burun üstüne düşme, alınan darbe sonucu burna giden nöronların bir kısmının ölmesi de beş duyunuzdan birini zayıflatabilir.
arada bi sümkür şu burnunu.
(bkz: perfect sense)
(bkz: anosmi)
Geçmedi, geçmiyor. Günün yarısını tat ve koku almadan geçiriyorum bu durum bana alerji dışında başka bir problem olması ihtimalini düşündürüyor, tomografiye gönderdiler şimdi de.
Sabahtan beri bir gariplik vardı, yediğimden tat almıyordum. Şu an ise koku ve tat alma duyum tamamen yok olmuş durumda. En keskin kokuyu bile ancak çok fazla derin koklarsam çok az alabiliyorum, kahve yedim tat yok, ancak tuz yiyince geldi o da çok az.

bu durum beni oldukça rahatsız etti daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım, normalde de burnum hassastır. büyük ihtimalle son aylarda ortaya çıkan alerjik durumlarımla alakalı. Yarın kbb'ye gidicem zaten kontrol zamanım gelmişti.
Allah kimseye böyle bir dert vermesin.
herhangi bir nesnenin kokusunun alınamaması durumudur. genellikle üst solunum yolları sebebiyle oluşan hastalıklar sonucunda bu duruma gelinir.
lağım çukurunda rahatça yüzebilecek insandır. olan olmuş bırak, tadını çıkarmaya bak dost.
küçük yaşta başladığım sigaraya bağlı olarak oluşan, burun rahatsızlığından ötürü kullanılan envai çeşit burun spreyleri nedeniyle oluşan yitiğimdir.* *
(bkz: pişman değilim)