bugün

ağzının tadını bilen kızdır. "ayy bu hayvan bağırsağıymış, yiyimem ben bunuaa..." gibisinden triplere girmez. midye dolma, midye tava, kalamar ve hatta çiğ köfte de seven kızdır ayrıca.
şırdanı tatmaması gereken kızdır.
(bkz: sevilir ki bu)
(bkz: yenilir ki bu)
(bkz: sevişilir ki bu)
yanında kokoreç getirmesi şartı ile kendisine karadağ'a uçak biletini bizzat alacağım insandır.

(bkz: türkiye de olan ama yurt dışında olmayan şeyler)
alıp belediyeye götürüp evlendirme dairesinden gün alıncak kızdır. vegasta filansanız hemen evlenin.
kelle paça çorbası seven kız kadar doğaldır.
ağzının tadını bilen kızdır. vejeteryan değildir. iyidir, güzeldir.
izmirlidir.
kokoreç sevme konusunda cinsiyet ayrımını gerektirmeyecek kadar doğal bir durumdur.
(bkz: vay anam vay oltaya gel)
ikoncanlıktan ve tikilikten çok uzaktır. zaten ne kadar uzak olursa o kadar kafa dengidir bunlar.
ben bu kızları hemen sevişen kızlara benzetiyorum. yahut bu kadınlar bana sanki hemen sevişebilen, pek naz yapmayan, hatta ve hatta ayıp olmasın diye, kırmamak amacıyla sevişen kadınlar gibime geliyor. acı çeken, acıyı seven kokoreç sever gibime geliyor.
midenin cinsiyeti yoktur ama yaşı vardır. sonra dokunur gençken yemeli.
kolay kolay rast gelinemeyen kızdır. gelinirse sıkıca belinden kavrayın ve kokoreçe boğun kaçmasındır. *
en asil duygulara sahip kızdır.
Genelde gececidir, bu kız midye bira kombinasyonunu da sevendir..
candır o can. erkeksi falan da değildir ha çıtı pıtı bir kızdır, ağzının tadını bilir.
ruhumu bile dusunmeden teslim edecegim kiz.
kızdır. o yüzden iyidir.
Candır. Onun poposunu yerim.
Ben seviyorum ama şu an sevmek istemiyorum bu yazılanlardan dolayı.
ağzını yıkadıktan sonra sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Öğürüyorum. Ağzının tadını bilen değil, lağım ağızlı olandır lol.