bugün

daha var mı?

lan şuraya dökülmüştü sanki biraz.

bitmemeli bitemez bitmiş olamaz.
Daum hocam, sen misin?
uyuşturucu kullanmayın , kullandırtmayın içerikli entry
dünyayı durdurun, pilini değiştiricem ulan, dedirtir.
Kokain aldıktan sonra ortaya çıkan bir durumdur.
Herkeste müptezel sözlukte arkadaş içenin lafını yaptığını görmedim makalelerde bile psikiyatri-psikolog izlenim sonuçlarına göre etkileri yazılıp çiziliyor..
yat yat yat, narkotik...
Bir filmde diyordu ki; en güzel orgazmınınızı düşünün ve bunu binle çarpın verdiği hazzın yanına bile yaklaşamaz.
Bir Rüya için Ağıt (Requiem For A Dream) filminde güzelce anlatışmış hisler.
Vay ne cok yorum gelmiş derkene ne çok içen varmış sorusunun da kafama takıldığı düşüncelerim.
Oğlum ne kadar cahil, cühela var. Biri demiş en güzel orgazmınızın bin katı, biri demiş, bir rüya ağıt için filminde geçiyor.

Kardeşim oralarda geçen uyuşturucunun adı eroin. Genelde kaybedecek hiçbir şeyi olmayan, müptezel insanların kullandığı uyuşturucu.

Kokain, bir uyarıcıdır. Ve kullanan adamlar öyle, senin benim gibi sıradan adamlar değildir. Hollywood dünyası, mafyanın üst düzey adamları. Bi gez dolaş bakalım, sokakta kokain bulabilir misin?

Öyle atmayın bi yerlerinizden. Azıcık araştırın.
180 nabız. hızlı nefes alıp verme, konuşma bozukluğu, anlamsız duygu değişimi (korku ve mutluluk birlikte) bilemedim daha ne var.
yo yo yo its DEA bitch !
Ya bi siktirin gidin amk Ergenleri.
no coke, no heroin
no hasch-hasch, no amfetamin

http://www.youtube.com/watch?v=3EHBj5eXXkM
K's choice - I'm not an addict şarkısıyla iyi kafayı bulursunuz gençler. Benden size tavsiye.