bugün

çok kötüsünüz, ne kadar da kötü kalpli insanlarsınız.

meğer kürşat ayvalıoğlu'nun milyonluk arabanın içinde burnuna çektiği şey kokain değil, pudra şekeriymiş...

evet, akp'li kürşat ayvatoğlu, gözaltına alındıktan sonra verdiği ifadede, kokain çekmediğini, pudra şekeri çektiğini söylemiş ve serbest bırakılmış.
https://twitter.com/alica...tatus/1375887582970646530

mutlu musunuz şimdi, adamı işinden de ettiniz. meğer masummuş. yazık ya kıyamam. pudra şekerini burnundan alma ihtiyacını neden duydu acaba?

belki de pudra şekeri çekmek sünnettir. biz bilmiyoruz tabi kafiriz ya o bakımdan.
gecikmişte olsa gelen net itiraftır.
adam masumane biçimde itiraf
etmiş konu kapanmıştır dağılabilirsiniz..
https://www.youtube.com/w...fQ&ab_channel=alpkara
neden kan tahlili yapmamışlar ya adaletınızı sizin ne desek boş.
Biz de yedik bunu? Öyle olsun kürşatçım madem napak. Adam pudra çekmiş cehapeliler olayı saptırmayın lütfen. Yalnız keşke ağzından alsaydın kokoyu pardon pudrayı, burnundan değil de..

Kaç para ulan bi pudra biz de çekelim amk.
şimdi bu haramzadenin kokain değil pudra çekeri çektiğine inanan yüzbinlerce insan olduğunu bilmek çok acı be! gerçekten galiba ülkemizde uyuşturucu almak, satmak, temin etmek serbest.

ndünyada türkiye uyuşturucu denildiğinde akla gelen birkaç ülkeden biri. zaten yakalananlar satanlar dahi olsa hep böyle serbest bırakılıyor. arada yakalananlar göz boyamalık zaten. bak, 30 kilo yakaladık diyor. 2 tona izin veriliyor herhalde.

siyaseti siktir edin de çoluğunuzu çocuğunuzu bu pisliklerden koruyun. yoksa bu paraları kazanmak, böyle lüks arabalara binmek kolay iş değil.
Ya bu şey değil mi? O paralarla cami yapacaktık biz ?
Pudra şekerini burnundan çeken adam, kol böreğini götüne sokar.

Ben söyliyim de.
Arkadaşlar neden inanmıyosuz?
Herhalde kan tahlili yapmıştır savcılık.
Herhalde kanda çıkardı uyuşturucu olsa!
Burası bir hukuk ülkesi değil mi!
arkadaşlar bazı gerçekleri farketmemiz gerekiyor. demokrasi kesinlikle yoktur hukuk uydurulmuş bir kavramdır alt tabaka kendisini güvende hissetsin diye uydurulmuş bir takım şeylerdir.

biz fakir halk yandaş olmayan düzgün insanlar parkta bir tane sigara yaksak kıyameti kopartırsınız virüs maske felan diye porçay parody yapınca hemen içeri atmaya kalkarsınız ama koko çekince bizim akp li gençlerimiz problem olmuyor çünkü ümmet kardeşim ümmet ayette ne diyor akrabanı kolla diyor.

kayır yazmıyor kolla yazıyor kitapta. anlaması çok basit bir kitap daha içerisinde ne var ne yok onu bile bilmiyorsunuz ama her yere cami yapalım en fazla cami bizde olsun. kardaş biz arap ülkeleriyle cami yarışına mı girdik.

konu buraya nasıl geldi bende anlamadım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.