1. 1.
  --spoiler--
  edit intro:okurken https://youtu.be/NBvzrNaWsFg?t=18s bunu dinleyin beati için, güzel hava veriyor ben onu dinleyerek yazdım bunu. eklemek yeni aklıma geldi. saygılar.
  --spoiler--

  türkçe isimleri sikindirik olan çizgi filmdir. cartoon networku izleme sebebimdi. bu, eski ben10, camp lazlo, ed edd ve eddy, samurai jack, scooby doo, johnny bravo, kramp ikizler, foster'ın hayali dostlar mekanı, juniper lee ve hatırlayamadığım bir sürü çizgi film. şimdiki veletler johnny test izleyip saçmalık peşinde koşarken biz johnny bravo ile kız işlerinin ters olduğunu anlardık.

  neyse konu sapmasın. nigel var, bilgincan var, tatlıcan var, huysuzcan var, sinsican var bi nazlıcan eksik burda *. amaaan espri vakti değil eski günleri anıyoruz. ingilizce isimleri adam gibi çevirememişlerdi ama öyle güzeldi ki...hiç unutmuyorum 1 eylül 2008... ramazan ayının ilk günü, o zamanlar 2. sezona kadar çevrilmişi vardı yayında, ama o ramazan ayının ilk günü 3. sezonun ilk bölümü çıkmıştı f.u.t.u.r.e diye... 75 yıl sonra kızlar dünyayı ele geçiriyordu filan erkekler vs kızlar dönüyordu hepsi huysuzcan yani numara 4'ün yatılı okuldaki müdürüne itaatsizliğinden ötürüydü, ama sonra geçmişe dönüldü ve işler halledildi ve 75 yıl sonrası güllük gülistanlık oldu falan o gün ne dibim düşmüştü be.

  hep 5. ve 6. sezonların çevrilmişini merak ederdim ve o eski çizgi filmleri izlemek isterdim. ama olmadı. şimdi cartoon network ile uzaktan yakından alakadar olmayan çizgi filmler izletiliyor. ama oysaki eskiden böyle miydi? pfff. anılarım depreşti sadece dostlar. neyse bi ice tea daha devireyim. saygılar.

  not:devirirken sorayım eğer aranızdan o bölümlerin çevrilmişine sahip ise bana da yollasın lütfen. saygılar.
  4 ... iki acayip adam