1. 41.
    birileri ona hayatı boyunca öğütlememişti belki ama kendi kendine içinden söyledi kadın: "sakın başkalarının mutluluğundan rahatsız olma ne şekilde olursa olsun, sen de mutlu ol ve gülümse o an hayata."
    ... purpleheart
  2. 42.
    ben senin o kocişim diyen dudaklarını yierm.
    ... camdancamacamaktaranadam
  3. 43.
    Bu masaya kusmayan adamın zekasından şüphe duyarım..
    1 -2 ... melisasilem
  4. 44.
    Takılmayın böyle şeylere gençler. saçma da gelse, yaptığı kimseye zararı olmayan hatta aksine kendisini ve belki eşini de mutlu eden bir uğraş. Tüm gününü sunumlar hazırlamaya versin, dedikodu yapmasın, insanları birbirine düşürmesin ne güzel işte.

Bu kadar tu kaka diyecek ne vardı?!
    2 -1 ... unique270
  5. 45.
    Eminim koçişi hanzonun önde gidenidir, Ayrıca henüz yeni evli ve cicim ayları sebebiyle bu kadar ilgili bir abla olabilir, değilse helâl olsun her sabah böyle kahvaltı (bkz: henry cavill) kocişim olsa hazırlamam.
    -2 ... queen presley
  6. 46.
    ne kadar nefret dolu sevgi nedir bilmez insanlarsınız ya.. bir insanın kahvaltılıkları süslü tabağa koyması onu niçin kezban yapsın ya ne kadar kötü insanlarsınız
    2 -5 ... cekilbengeldim
  7. 47.
    kociş kelimesi ve yeni gelin modası ofsayt tabii de, şaka maka şanslı kocadır, böyle kahvaltı hazırlamak büyük emek. kahvaltı önemli, iq karın doyurmuyor.
    -1 ... kellim kellim layenfa
  8. 48.
    Ne kadar minnet bilmez insanlarsiniz. Yatmak uzereydim yine sinirlendim. Yumurta kiramayan kadinlar, kocasi icin bir seyler yapani elestiriyor. Evlilik boyle bi sey. Iki taraf da fedakarlik yapmali. Sizin gibi oglen saat 1 e kadar yatan kadinlarla mi evlecegiz? Iliski iki kisilik bir sey. Kendini salarsan zarar gorur. Iki taraf da karisindakini mutlu etmek icin cabalamali.
    1 -6 ... bedroom musician
  9. 49.
    Instagram repliği.
    ... oflaz
  10. 50.
    En azından kahvaltı hazırlayan biri var.

Biz gazete kağıdının üstüne domates, salatalık kesip yiyoruz. Yerken eski haberleri okuyorsun falan ama hoş değil.
    ... king eomer