bugün

Görev hissiyle değil de sevgi duyarak yaparsa alnından ve bilimum yerlerinden öpülecek kadındır.
yıllarca domatese dantel bağlama aşkı için yaşamışlar, ben buna inandım. sonrasında kocişkosuyla kimselerin içemediği kahvesini içip sosyal medyasına atıp nispet yapar. bu korkunçlu yazıları görmemek için facebookta gezinmiyorum. hayır kocalarına üzülüyordum ama bir süre sonra anladım ki adamlar aşırı memnun bu işten. e üçüncü kişi olarak pek de bir şey demek düşmez haliyle, kocişkosuyla kendisine mutluluklar dilemekten başka.
Her gün hazırlayamam şahsen. ara sıra da kocişin önlüğü çekip kolları sıvaması lazım. evlilikte iş paylaşımına inanmak saadete uzanan yolda önemli bir kilometre taşıdır muhakkak.
bir eline sağlık deseniz yeter bence.
Kıymet bilmeyi ve eline sağlık demeyi hakeden kadındır. Akşamdan düşünür yarın ne yemek yapsam diye. Çünkü bu bitmeyen bir döngüdür. Yemek seçen varsa onu da düşünmek zorundadır.
ya bu benim kuzenim.
instagrama atıyor her gün. kuzen işte atsan atılmaz satsan satılmaz mecbur takip ediyorsun. bi de ikinci çocuğunu doğurdu geçen, instagramdan haberim oldu yine, altın takmamak için ilk çocuğuna da gitmemiştim 3 yıl oluyor görmeyeli, param yok aq. hesabım kabarıyor ama direnicem.
işini yapan kadındır. Görevini bilerek ve sorumluluk bilinciyle hareket eden kadindir.

Alkışa filan gerek yoktur. Sonra tepemize çıkıyorlar.

Da diyebilirdim. Ama insafli ve adaletli bir insan olduğum için bunu kabul edemem.

bunun hani yüzde ellisi kadının yüzde ellisi erkeğin iş bölüşümüyle olmalı diyen şaşmaz bir matematik hesaplamaciligiyla insanların sorumluluklarını tam ortadan ikiye bölenlere de karşıyım.

Hesaplamacilik yapılmadan olmalı kanaatindeyim. Yani bakarsınız bir hafta ben evdeki is yükünün yüzde 60 misini üstlenirim bir hafta eşim olacak hanımefendi. Ama hep bir denge olmalı tabi..

Biri diğerinden cok daha fazla yoğrulmamalı değil mi? Bence böylesi daha güzel olur.
ülkücü ya da ümmetçi bir yobazla evli olan kezbandır.
güncel Önemli Başlıklar