bugün

suç teşkil edecek entry ler var. böyle şeylerin mizahı olmaz.
Bence şöyle yapmak gerek. Kocanı öldürmene hiç gerek yok.
Kocandan boşan, babanın maaşı sana kalsın böylelikle çifte maaş almış olacaksın. Kocan bu duruma baya sevinir bence.

Bunu yapan bir tanıdığımız vardı. Keşke tanımasaymışım dedirtti.
Kayınvalidem ve en yakın arkadaşı bu zihniyette. Epey de uğraş veriyorlar emin olun. Sürekli kavga çıkarmak, psikolojik baskı yapmak, sinirlendirmek , yemek yapmamak , aynı yemegi 4 gün yedirmeye çalışmak, para para diye delirmek.
Hani yaşca küçük hanımlarla evlenmek istiyorsunuz ya işte bilin bu kadınlar 40 yaşlarına geldiklerinde kocalarına it çekiyorlar sadece. Bazıları aldatıyor hattâ kocaları da biliyor. Adamlar artık yaşlandım bakım yapsin bana moduna giriyor ama kadının umrunda değil. Ölse de çatır çatır maaşı bana kalsa, istediğim gibi gezsem tozsam diye bakıyorlar.
Șehir efsanesi mi bilmem ama, bir kisinin kulagindan civa damlatirsaniz kalp krizinden olurmus ve otopside belli Olmazmiș.
becerikli bir kadın ve acı olmayan bir zehirle mümkün olan eylem.
zeki kadınların işidir. evet.
Kocanın faydalı bir işte kullanımını sağlar. Sabah akşam Okey oynayıp duran kocamın zaten evrene ne gibi bir faydası olabilir ki? Kendisi yüzünden evrenin sınırlı kaynakları tükeniyor, sular kirleniyor, oksijen azalıyor.
miras tamam da, emekli aylığında ne var?
ayrıca not, kadınlar en fazla zehirleyerek cinayet işlerler.
Yapılması gerekendir.
Yoksa siz buruştuğunuz için emekli maaşını genç karılara yedirmeye başlar.
Maaş problem değil de, genç karılar problem. Karadul gibi çiftleştikten sonra kocamı yesem mi acaba?
evkaftan emekli rıza efendi hakkında yapılan hain planlardandır.
Felç bırak diyen arkadaş daha doğru demiş hem engelliye bakma maaşı da ekleniyor.
yanlıştır. dul maaşı yarım maaş. ense kökümüze ıslak odunla vurup felç edin tam maaş alın. lan tam tv de hannibal varken açılan mevzuya bak *
açıklamayı bulandıran.
nekrofili o. Yani ölü sikici. Başka açıklaması yok kusura bakmayın..
güncel Önemli Başlıklar