bugün

mutlu azınlık bunlar.
tek amaçları doymak üremek olan mutlu azınlık bunlar.
ne ahlak, ne etik, ne kutsal hiç bir değerleri olmayan yaratık bunlar.
neden mi?
bizi hayvanlardan ayıran şey akıl değil ahlak olduğunu ret etmiş, inkar etmiş yaratıklardır.
utanma duygusu sadece insanda vardır.

hangi din kültür ırk coğrafya şartlar rejim olursa olsun biz insanız ve bunlarda insan olma erdemi yok.
çocuğun babası komşusu çıkınca canlı yayında allah'a şükür eden evli kadın gibi vb nice örneklere bakınca...
insanlık tarihinde hiç bir toplum bu kadar kısa zamanda bu kadar çürüme yaşamamıştır.
sodom gomore veya pompei yüzlerce yılın birikimiydi.
bu insanlar bu hale 10 yılda geldi.

bu insanlara bakınca...
banyo ettiğimde hala bornozu havluyu balkona asmam, ailemden bunu öğrendim.
kesinlikle bu kusulası...

neyse, sinirden ağzımı bozmayayım.
bu rezillikler eşcinsel evliliklerde bile yaşanmıyor.
hiç olmaz ise eşcinsel evlilik yapanlar arkasında her türlü ahlak etik değerini kaybetmiş çocuklar bırakmıyor.
böyle ailelerde yetişen çocuklar ne olacak?
ondan sonra netfilx yasaklansın, bu insanlar hayatında netfilx mi izlemiş?
gidin sorun hangi kanalları izliyor?
Tahmin edildiği gibi türbanlıdır.
Zemzem’e de gel. dikkat şahan çıkabilir Skeci gibi.

(bkz: nevriye budak)
ismine layık olamamıştır, püüüü. *
para için ekranda bütün kirli çamaşırlarını dökmek zorunda kalan gariban zemzeme elzeme takılıyorsunuz da gangsterin gelininin 80 küsur milyonluk ülkeye yayın yapan muteber insan olmasına takılmıyorsunuz. pes.
Yelloz zemzem' i de, evli olduğu halde kendisine kaçmasına ses etmeyen erkek müsveddesini de, yediği bir dolu naneye rağmen zemzem' i yeniden kabul eden çift boynuzlu eski koca kerkenesini de, bir çuvala koyarak, uzay boşluğuna bırakmak, yapılacak en mantıklı harekettir.
Dna' ları, kodları, silüetleri evrenden acilen silinmelidir.
Üremelerine fırsat vermeden...
Gelecek nesiller bu tür erdem yoksunu zerzevatlarla tanışmamalıdır.

Şimdi bunlar da insan, ben de insan sınıfına dahiliz he mi?!
Yok anacım yok, bunlar insansa ben kerevizim, fesleğenim, klozet kapağıyım!
evli kadınların azgın olduğunu kanıtlamıştır.
Evet tek sorunumuz buydu bizimde.

Kim kiminle düzüşüyor...

Mahalle karısından beter bir zihniyet bu.

Bana ne ulan?

Kim kime kaçarsa kaçsın bize ne?

Menopoz dönemindeki kocasının tatmin edemediği kukusu kokuşmuş köy kadınları gibi bunun derdine düşen varsa da andropoz olmuştur yani.

Gitsin erkekliğini sorgulasın.

Hayır.

TTB'ye Şebnem Korur gibi bir aşırı solcu, Ermeni Soykırımı söylemleri olan, askerlerimizi şehit eden PKK'ya sempati besleyen Başkan seçiliyor, bununla ilgili başlıklarda göremeyiz bu andropoz fıçılarını ama nerede gereksiz bir şey var hemen oradalar.

Puh sizin suratınıza.

Puh sizin karakterinize.

Daha ne diyeyim.

Tanım;

Özgürlüğünün tadını çıkaran, kombo yapan kadındır.

Aferin ona.
işte (bkz: anadolu irfanı). işte yıllardır size yutturulan (bkz: saf temiz masum anadolu insanı)

Alayı (bkz: şark kurnazı), alayı (bkz: tatlı su uyanığı)
(img:#2081415)
eski kocasıyla evliyken tvlerde alt yazıda geçen numaram şu, şu illerden olanlar yazsın arasın diye alt yazılar geçerdi.bu kocasıyla öyle tanışmış ve kocasıyle 2 çocuğunu bırakıp bu adama kaçmış.2 çocuğun babasıyla boşanıp bunu almış sonra da bunu bırakıp eskisine geri dönmüş.
Kadının başındaki türban değildir. Ve islamla alakası sadece adının ailesi tarafından zemzem olarak konulmasıdır.
ülkedeki binlerce zemzem hanımdan bir tanesidir. herkes diyor ki istanbul sıkıntılı şehir her türlü yol var fuhuşun merkezi falan filan. ama asıl filmler son 20 senedir falan istanbul dışında çevriliyor..

pandemiden önce son 10 senedir ayda 2 defa bazen 3 defa anadoluya çıkardık iş için. pandemiden sonra 1 defa gidebildik ama o 1 defada bile buna benzer bir hikaye dinledik çok şükür.. şimdi bu programlardan zerrece haz etmiyorum allah biliyor. izinde olduğumda 1 defa izleyeyim dedim yarım saat içerisinde migreni coşturdular çok yaşayasılar. toplum ahlakını bozuyor bu programlar deniliyor ama böyle aptal aptal olaylar zaten yaşanırken bu programlar yaşanmışlıkları anlatıyorsa daha ne kadar bozabilir toplum ahlakını.

nasıl hayatlar yaşanıyor oğlum bu ülkede ? biz çocukken bu tarz şeyler olmuş ise ve es kaza duyulmuş ise tüm ülke ayağa kalkardı. son 20 senede böyle şeyler her semtte ( bak şehirde demiyorum semtlerde ) yaşanır hale geldi. ulan bir adamla evleniyorsun. sonra başka bir adamla tanışıp onunla gidiyorsun. sonra terk ettiğin adama geri dönüyorsun. üstüne hiç utanmadan bu programa çıkıp olayı anlatabiliyorsun. bazı embesil arkadaşlarda çıkıp hala bu kadının zıttı olan kesime çemkiriyorlar. baş örtüsü takan insan imanlı inançlı insan olmuyor her zaman işte. baş örtüsünün altında kafa denilen bir şey var ya hani. o kafanın içerisinde beyin denilen bir de organ var. işte tüm mesele o organda aslında üstüne konulanlarda değil..
Yine vazgeçip bu sefer de diğerine kaçarsa. Şimdi hangisi eski oldu.
Hayaller zemzem hayatlar zıkkım.
nasıl hayatlar bunlar böyle.
birgün yolda giderken şahit oldum hayat kadınına laf attılar o****u diye kadın laf atanlara bir küfretmeye başladı. aslında o kişinin mesleği ile hitap ettiler teknik açıdan. yani kanala çıkıp kendilerini niye ifşalar insanlar.

buarada mesela modern şehirli kişiler için kötü şeyler yakıştırır bazı insanlar. ama kapalı daha anadoluvari köylü insanlar daha seküler tek fark birinin gizli olması.

eğitim ve maddi seviyesi düşük yerlerde aldatma vb. şeyler bence daha çok oluyor gibi.
halkım beni afetsin, derse zaten tertemiz oluyor. reyizten örnek alın.
Başkalaşım kadın aşk üzerine yargı dağıtıyor..
içi sevgi dolu, saf Anadolu insanı denilen insanlar bunlar işte.
yine bir kapalı ablamızın aldatma macerası. sorsan en namuslu bunlar ama yemedikleri halt yok. devam ablacım, harikasınız.
maalesef izledim...hayatımın 1 saati bu vesile ile boşa gitti.
Anadoludan manzaralar.
Bunlar turk aile yapisini bozmak icin yemin etmiş maşalar.
Ikide bir bunlari insanların gözünun icine sokarak normalleştiriyorlar.
Atv kapatılsın.
oooo eski kocası da zemzem suyu içiyodur şimdi kadının elinden, ya da elinden mi acaba.

edit; kadını gördüm sözümü geri alıyorum.