bugün

arkadaşı olmayan kadındır, yalnızdır.
sözlüğü çöpçatan sitesi zanneden zihniyet söylemi. insanlar burayı aslında bilgi almak ve fikirlerini paylaşmak için kullanıyorlar. ama ne yazık ki bu ve benzeri kafalar yüzünden* boku çıktı buraların.
sözlük nedir bilmeden yazar olan yazarcıkların hatalı düşüncesi.
hanımı olduğu halde sözlükte takılan erkek ile aynıdır.
erkek sözlükte ne için bulunuyorsa bayanda onun için bulunuyordur.
içi kötü zihniyete göre sözlüğün tamamının derdi bellidir o zaman.
ahhh ergenlik ahh.
hep senin aklından çıkıyor bu fikirler.
yoksa çocuğun suçu yok.
bana denk gelmeyen kadındır. gerçi denk gelse ne olacaktır orası ayrı konudur.
Kadin peşinde olan abazanin iftira attığı kadındır.
kesin kocası ona yetmiyordur ve heyecan istiyordur. bu heyecanı siberalem türünde, salt olarak gönül ilişkilerine odaklı insanların olduğu sitelerde bulamayacağını anlayacak kadar da zekidir heralde.

sikelim bu kadını hemen. yok ama...önce tanıyalım özetle.

eşi cahit bey ile ilişkisi mutlu başlayan bu körpe milf modelimiz, zamanla, ilişkilerinde eksik olan noktanın cinsellik olduğunu keşfetti. bir kezban olarak start verdiği aşk yolculuğunda, her kezban gibi, daha sonradan doymak bilmeyen bir seks makinesi haline gelen bu şeker kardeşimiz, evlilik kurumunun yakıcı gerçekçiliği karşısında ezilmeye başladı.

sürekli olarak yeni girdikleri ev için ödeyeceği aylık kredileri düşünen cahit bey, "1800 + ssk + yol" olan kader çizgisinin eşine ve kendi ihtiyaçlarına az geldiğinin kompleksi ile strese, stresten hemen sonra da bunalıma girdi. başlarda şehvetle kalkan çükü , tkp'nin yıllık oy oranı gibi eğildi. arzu dolu gözlerle ona bakan eşine, küçük sebeplerden çatmaya başladı. yetersizliğini kavga ederek örtbas etmeye uğraşması eşi aysun hanımı buralara kadar getirdi.

biz aç insanların, --bi kadın olsa da kullansak atsak amuşkoları yalasak-- diyen canavar ruhlu adamların arasına attı onu.

aysun hanım, beyaz ve güzel amlı bir kardeşimiz. herşeyden önce amı için ona teşekkür etmeliyiz. her gün rinso lavanta bahçesi ile yıkadığı pamuklu beyaz külotları ve sütyenleri ile "bir milf ne kadar milf olur" sorusunun yanıtı bu kadını elde etmek o kadar kolay değil.

yaşadığı gün sayısı kadar mahalle baskısına maruz kalmış bu kadın, büyük heyecanların insanı değil. küçük ve kontrol edilebilir heyecanlar istiyor.

yuvasını dağıtmayacağı, bilgisayar önünden kontrol edebileceği, del tuşu ile silebileceği heyecanlar istiyor.
ondaki temel güdü, arzulanmak. çünkü kendisini kadın gibi hissetmiyor. unutmuş o duyguyu.

her şey yavaş olmalı. onu korkutmamalı. lakin ben korkuturum. akıllı olsun. efendi olsun. gelip en sevdiğiniz şarkılar başlığına sezen aksu'dan bir kaç link verip gitsin uyusun kocasının yanına. evlenmeseydi amk. ben mi çekeceğim senin am hezeyanlarını pis kaltak.
olmaması gereken bir şey olsaydı sözlüğe üye olanlara medeni hal sorarlardı.
ömrü hayatında kadın yüzü, sevişme şekli görmemiş kişinin, son çare olarak sözlükte bu tür işlerin döndüğü inanışıyla tariflediği kadındır.
Sözlüğü seks yeri sanan troll ve şakirtlerden daha çok sözlüğe yarar sağlar.
sözlükte takılmak kötü birşey mi? sorusunu akla getirir. evlenince bırakalım ozaman. buralar entry dolmasın.
bu düşüncenin bir adım ötesi "interneti kullanan kadınlar orospudur" diye özetlenebilir. hastalıklı düşünce yapısı arap düsünce sistemi.
Bilgi edinme amacı yada güzel yemek tarifleri için kullanıyodur ama asıl amacı bilemeyiz.
içler acısı bir durumdur. mahalle kadınlarının sohbetlerinde adından sıkça söz edilir. acilen kendine çeki düzen vermesi gerekir.
aranıyordur.

arayanları bulur.

allah bizi böylelerinin şerrinden korusun.
taktırmayıp, sadece takılıyorsa kendince eğleniyordur. ne yani, sözlüğe evliler giremez diye bir kural mı var?
Sözlükte yazan bir kadındır. Hatta kocasına aaa hayatım bak entriye bak. Gel gel bile diyebilir.
ne alaka denilecek durumdur, sözlüğe üye olurken sadece bekar bayanlar diye bir ayrım var da biz mi bilmiyoruz.
(bkz: karisi oldugu halde sozlukte takilan adam) mutlu mutlu takilsinlar iste arkadas bize ne, ley ley löy.
sozlukle chat sitelerini karistirmis yazarlar yine. su insanlara neden beyin dagitilmiyor. araniyormus. bu zamana kadar sozlukten hic kadin kiz dusurememis erkek yazar laflari. bos laflar bunlar gidin de biraz ceviz yiyin.
Evlidir. Başka genelleme yapmak bize yakışmaz.
Kocasi uzaktadir. Birlikte ortak gizlisi saklisi olmayan hesaplrdan yaziyor ve yazisiyorlardir.
(bkz: yollu)
işsizdir galiba.
30 yaşının üstünde olup sözlükte takılan insan zaten direkt işsizdir. kadın erkek farketmez.
ya git çocuğunla oyna ne bileyim eşinle ev gezmesine git.
kaç yaşına gelmişin ne bu asosyallik.
benim vaktim bol daha gencim ama amca-teyze senin olmuş yaşın 30 35 bi ayağın çukurda oran buran sarkmış kırışmış.
yapma gözünü seveyim.
Kocasi varken ne diye sozluge takildigi merak konusudur. Gitsin kocasina takilsin!
güncel Önemli Başlıklar