1. 1.
  Her durumda kadınları haklı gören feministlerin görmesi gereken haberdir.

  Boşanma aşamasındaki kocasının şirketinden yüzbinlerce lira çalmış, sonrasında onu hapse tıkıp ondan kurtulmayı amaçlamış.

  Ama feministlere göre kesin haklı bir sebebi vardır. Adam kim bilir ne yaptı da bunları hak etti!

  https://www.internethaber...lerisi-2137555.htm?page=1
  21 -1 ... the fistingci sahap
 2. 2.
  feministler bu k*şarı da savunur şimdi. kadın milletinden korkulur. gerçekten insan düşmanına yapmaz dediği şeyi kadınlar çok rahat yapıyor. ne ahlaki, ne vicdani olarak değer yargıları yok, egolarını tatmin için yapmayacakları şey yok, bu k*hpenin yaptığı örnekteki gibi.
  9 -1 ... bir gun mutlaka
 3. 3.
  1 haftada 4 karisi tarafindan oldurtulen erkek haberi ustune bide bu.
  2 ... imam hatipte okuyan ateist
 4. 4.
  Şeytanın evladı mi acaba ... 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi ...
  ... bogey
 5. 5.
  Kamera kayıtları var iyiki de. 4 yılda 280 bin tl sini çarpmış. Adam Ancak uyanmış. Çıkacak parası vardı demekki. Biraz daha bekleseymiş neredeyse don gömlek bırakacakmış. Dua et verilmiş sadakan varmış, kiralık tutup temizlettirebilirdi de. Bazı kadınlar böyle maalesef şeytana bile pabucunu ters giydirir..
  2 ... gazeloglu
 6. 6.
  son zamanlarda artan kadın terörüne yeni bir örnektir. işte bu tarz olaylar yüzünden erkek hakları arttırılmalı, kadınlar boşandıktan sonra erkeklere nafaka ödemelidir ve bu nafaka da süresiz olmalıdır. işbu maddelerin yer alacağı sözleşmenin ismi de izmir sözleşmesi olmalıdır.
  3 ... kazuo kiriyama
 7. 7.
  Feministler uyuma suçluları koruma!!!
  2 ... uzay muhtari
 8. 8.
  Son zaman da kadınların erkeklere gösterdigi maddi manevi zararlı görüyorum kadın haklarını nasıl savunuyorsak aynı şekilde erkek haklarını da savunmak zorundayız.

  Kadın=erkek
  3 ... artreux
 9. 9.
  Toplum komple kafayı yemiş, Ekmek getirin de dibini sıyırayım diyor.
  2 ... mofbe
 10. 10.
  al işte evlenmemek için bir sebep daha. ömrünüzü yer bu kadınlar. bir de bu tarz kahpelere nafaka ödeyen garipler var, yazık acıyorum bunlara.
  2 ... bir gun mutlaka