1. 50.
  yıkamasın çokta önemli değil. evli bir kadın gibi ev işlerini halletsin ben ayağımı yıkatmış kadar sevinirim. evet feministler beni çok korkutuyor amk. düşünsene evleniyon yemeği sen yapıyın çocuklara sen bakıyon bu feminist ablada kahvede pişpirik oynuyor. resmen skandal.
  1 ... true
 2. 49.
  Eşler birbirlerinin her yerini yıkarlar. Kadın erkek fark etmez. Eş adı üstünde. Şüphesiz balikesirli tek taraflı değildir.
  ... balikesirli
 3. 48.
  karısının ayağını yıkamayan erkek ya da sevgilisinin ayağını yıkamayan eşcinsel gibidir.
  ... inderex
 4. 47.
  Kendi ayaklarını kendisi yikayacak kadar akıllı kocaya sahip kadındır...
  2 ... 50iki
 5. 46.
  Kadın değildir. Süs biblosudur. Böylesi ile evlenilmez. Kapının önüne ben it diye bağlamam şahsen. Eşim benim hizmetçimdir.
  3 -4 ... aydinoglu vontmarte
 6. 45.
  Bi çükle taş gibi dimdik bi herif olduğunu hisseden erkeği kişilikli, dimdik duruşuyla yumuşatan kadındır, Adamı bi de dövse var yaa herif yumuşacık olur, yılan gibi uzar, öhhööö!

  Neyse bu sözlüğe girince kafama bişey oluyor benim. Kırılgan erkeklere kobra sizi öpsün, karamamba gömsün diyorum. Sevgiler...

  Edit : Kadına uzanan diller koparılsın.
  3 ... non andrea
 7. 44.
  doğru yapan kadındır niye yıkasın amk.
  ... huluku tanhu
 8. 43.
  Gözü dışarıda olan kadındır. BaşKa erkeklere iş atıyordur.
  -2 ... aydinoglu vontmarte
 9. 42.
  Bak iki dakika gireyim şuraya diyorum gördüğümüz manzara aynı, başlık yine leş, kullanıcı farklı ve beyin yine bel altında bi yere takılı.. Gel de burada bu asalaklara sövmeden geçme. Ayağınızı ağzınıza sokun sümüklüler, siz kimsiniz ne ayrıcalığınız ne üstünlüğünüz ne gücünüz var sanıyorsunuz hödükler! Önünüzdeki çirkin uzuva güvenip her boku yerim tavırları ve kadınları aşağılama çabanız gerçekten çok can sıkıcı ve ezikce, yalllaaah arabistana
  2 -4 ... mor kadife
 10. 41.
  ağzının ortasına tekmeyi hakeden kadın. şimdiden müstakbel eşime sesleniyorum bunu okuyorsan bilgin olsun yersin tekmeyi.
  -4 ... runnpmcc