bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  evet efendim...

  ikinci sınıf olduğu halde, kendini dünyanın en güzel kadını sanan türk kadınıdır. kocasının ayağını yıkamayarak, adeta bir isyan bayrağı, bir anarşistlik, feministlik çıkartarak halkın huzurunu kaçırır.

  aile bu şekilde dağılabilir, çocukları ortada kalarak bir takım ahlaksız zevatın oyunlarına dahil olabilir, hatta ateist bile olabilirler. örfümüzü adetimizi hiçe sayan, batılıların sözde modernlik oyuncağı olan kadındır.

  atalarımızı, osmanlıyı, türk örf ve adetlerini, ananelerimizi hiçe sayan vurdumduymaz kadın tipi. tehlikenin farkında mısınız? toplum bu şekilde dejenere edilerek, kocasının gül kokulu ayağını yıkamaktan çekinen kadınlar oluşturuyor. bunun sonucunda ise ana babaya saygısı olmayan, ahlaki yapıdan yoksun, dinini imanını tanımayan ve örnek vermek gerekirse aşk-ı memnu izleyen genç profili ortaya çıkıyor.

  lütfen dikkat edelim.
  4 -6 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  toplumsal huzuru bozan gavur özentisi kadındır. kendini bir halt sanar bir de utanmadan, zira kadın dediğin erkek ne derse yapmalıdır.
  2 -7 ... cnyt
 3. 3.
  kocasının ayaklarına eğilmeyi kabul etmeyen, akıllı kadındır. feministlikle alakası yoktur bunun. kadın köle olmak için mi evlenir kocasıyla? bir kadınla evlenmek, erkeğe ayak yıkattırma lüksünü verir mi? üstelik "ayağımı yıkamadın" diye, kaba tabirle eşşek sudan gelinceye kadar döverler bu kadınları. kadınla erkek evlendiği zaman, iyi günde kötü günde diye söz verirler birbirlerine. ölüm bizi ayırıncaya kadar birlikte olacağız derler. zaten çoğu kadın, kötü gününde gocunmadan eğilip kocasının ayağını da yıkamıştır, altını da temizlemiştir. fakat bazı erkek zihniyetleri bu kötü gün halini hergüne yayıp, hergün köleleştirmiştir çocuklarının annesini. durumu adeta "ayaklarımı yıkamadığın günkü dayak bizi ayırıncaya kadar" durumuna çevirmişlerdir. bu zihniyete başka ne denir ki?
  not: dünya kadınlar gününden bir gün önce bu rezil başlığı açanları kınıyorum. gerçi onların dünya kadınlar gününden haberi var mıdır ki?
  9 -1 ... bayankonsolos
 4. 4.
  muhtemelen 2 sağlıklı ele sahip olan bir koca nın eşi olan kadındır.eli kolu olmasa neyse
  ... yawn is contagious
 5. 5.
  kutsal halk oyuna, halk bunu istiyor zikine ihanet eden darbecidir, laikçidir.
  1 -1 ... david addison
 6. 6.
  köle olmadığının farkında olan kadın.
  5 ... thebalkanboy
 7. 7.
  ayağını kendi yıkayan bir adamın karısıdır.
  2 ... optimiisst
 8. 8.
  kadın değildir! haddi bildirilesi, işine alıştırılasıdır.

  kocasının özrü varsa da (bacakları olmayabilir) saygısını belli etmesi için en azından sırtını sabunlu bir bezle nazikçe ovmalıdır.

  adam olsun!
  -2 ... masum serseri sempatik liselim
 9. 9.
  müşterek yaşamı hayat felsefesi edinmiş kadındır. kendince haklıdır.
  3 ... frekans
 10. 10.
  isterse yıkar istemzsede yıkmaz. böyle birşey ne dinde nede örfümüzde yoktur.
  ... tuor