1. 8.
    çilem doğan, kocasını kendisini pazarlamaya çalıştığı, perdeler kirlendi, patlıcan yandı diye dayak yediği için öldürmüştü. koruma kararları için mahkemelerde uğraştığını dile getirmiş, o ölmese ben ölecektim diyerek savunmuştu kendini, öz savunma hak görülmüş ve serbest bırakılmıştı. onu örnek gösterenler olmuş ama bu olay çok farklı, ortada bir kavga olabilir tamam da bıçaklamak ne ya?
    2 ... ultra minyon
  2. 7.
    Adama acıdım.
    1 -1 ... selia
  3. 6.
    hayır ne zaman biri kocasını öldürse, bıçaklasa, yaralasa başlığını açtığımızda sözlükte açtığımız başlığa entry giren tüm kızlar ( feministler ) kim bilir ne yaptı, nefsi müdafaadır vs.vs. diyor. ben cidden artık sizin iyi şeyleri hak etmediğinizi düşünüyorum arkadaşlar. kusura bakın. bir erkek karısını öldürse yaralasa biz "kim bilir ne yapmıştır, çileden çıkartmıştır, nafaka canına tak etmiştir" falan yazsak ki yazmayız, yazmam. çünkü sizin kadar aptal değilim. belamızı sikersiniz. iyi şeyleri hak etmiyorsunuz. iki yüzlüsünüz. pozitif ayrımcısınız.
    2 -1 ... mehr drip geht nicht
  4. 5.
    Sosyal medyada pozitif ayrımcılık uygulanacak kadındır. “kim bilir kocası ne yaptı da bu hale getirdi kadını” gibi saçma bir savunma olamaz. Bu şekilde davranarak, farkında olmasanız da tersi durumlarda böyle bir argümanı erkek lehine meşru kılıyorsunuz.

Cinayetin veya kasten yaralamanın cezası tahliye değil hapistir. Bu, cinsiyet fark etmeksizin sekmeden uygulanmalıdır.
    7 ... bos salon konusmacisi
  5. 4.
    C.G. ile eşi R.G. arasında Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan park içerisinde bilinmeyen sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine R.G., çantasındaki bıçağı çıkardı. Bu arada çevredekiler çiftleri ayırmak istedi. Kavganın büyümesi üzerine R.G., eşini sol göğsünden bıçakladı.

buradan nefsi müdafaa olduğunu nerden çıkardınız hanfendi acaba ? çok komiksiniz.
    5 -2 ... mehr drip geht nicht
  6. 3.
    Bazen adalet yerini buluyor da geç buluyor işte sorun orada.
    Kadın bal gibi nefsi müdafaadan yırtmış. Demek ki zorlama vardı, baskı vardı, şiddet vardı.

Hayatında başarılar diliyorum bir kadın olarak da arkasındayım.
    6 -7 ... goddesss of darknesss
  7. 2.
    kim bilir kadın ne yaptı da adamı o hale getirdi. yazık oldu emine'ye.
    3 -3 ... mehr drip geht nicht
  8. 1.
    Sakin ve soğukkanlı tavrıyla dikkati çeken kadın, gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. R.G., polisteki ifadesinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. R.G., nöbetçi hakimlik tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

http://www.hurriyet.com.t...an-kadin-serbest-41262006
    1 ... mehr drip geht nicht