1. 1.
    kocası yanında olduğu anlarda tokmakçılarına mesaj atamadığı için hırslanmış, sitem etmiş. neymiş, kocası eve gelmiş falan, dostuna mesaj atamamış. şimdi tepki gösterdik diye biz orospu oluruz ama. allah düşman başına vermesin. kocanın verdiği parayla telefona kontör yükle, o kontörlerle tokmakçılarına nude at, daha sonrada "kocam evde yha, mesaj atamıyorum" diye dert yan. sonrada "kadın cinayetleri neden arttı" (kesinlikle tavip etmiyorum o ayrı)allah belanı versin.
    36 -9 ... all star
  2. 2.
    Derdiniz ne lan kafayı sıyırmışsınız siz...
    8 -6 ... gothmog15
  3. 3.
    insan arada bizimle de flörtleşir kınıyorum amk.
    5 -2 ... zabaha kaddar eglence
  4. 4.
    ironiyi anlayamayan leş beyinliler bu başlıkta toplaşıp yazarı linç etmeye devam edebilir şimdi.

Toplu iğne ucu kadar mantığınız yok yemin ederim.
    10 -15 ... bana biraz renk ver
  5. 5.
    Oha yavaş amk.
    Kız 2 trolledi diye bokunu çıkarmayın.
    Burda ciddi ciddi islamcılık taslayıp Atatürk düşmanlığı yapıp, dm’lerde yürümediği erkek kalmayan orospulara 2 kelam edin. Eğlenmek için iki troll yapana değil.
    9 -26 ... alkolik oldum
  6. 6.
    aşağılık bir orospudur.
    11 -2 ... uuser x
  7. 7.
    bir orospu orospuysa orospudur orospu. zoruna giden de orospudur.
    4 -1 ... ne alakasi var oglum
  8. 8.
    ironi mironi, adına başlık açılan şahıstan bağımsız olarak; gerçekten öyle tipler yok mu sanıyorsunuz?
    Bir de maşallah yüzsüzler ki sorma gitsin. Uzağa gitmeye gerek yok sözlükte de var bayağı.
    Akşama kadar koca parasıyla evde göt büyütüp o götün fotoğrafını, fantezilerini flörtlerine atarlar.
    Sahi, çocuklarının yüzüne nasıl bakıyorlar acaba?
    Geberirseniz üzülmem, en basitinden temiz su kaynaklarımızı tüketiyorsunuz.
    18 -3 ... lxiit
  9. 9.
    Fazla tepki görünce hemen sosyal deney veya trol tırı vırısı bunun trolü olmaz sacma sapan başlıklar açarsan bu tarz tepki alman çok normal all stara katılıyorum.
    11 -3 ... single gun
  10. 10.
    Hayatın içinde olan şeyler.
    insanı delirten şeyler.
    1 -1 ... ssenarist