bugün

kocası yanında olduğu anlarda tokmakçılarına mesaj atamadığı için hırslanmış, sitem etmiş. neymiş, kocası eve gelmiş falan, dostuna mesaj atamamış. şimdi tepki gösterdik diye biz orospu oluruz ama. allah düşman başına vermesin. kocanın verdiği parayla telefona kontör yükle, o kontörlerle tokmakçılarına nude at, daha sonrada "kocam evde yha, mesaj atamıyorum" diye dert yan. sonrada "kadın cinayetleri neden arttı" (kesinlikle tavip etmiyorum o ayrı)allah belanı versin.
insan arada bizimle de flörtleşir kınıyorum amk.
Oha yavaş amk.
Kız 2 trolledi diye bokunu çıkarmayın.
Burda ciddi ciddi islamcılık taslayıp Atatürk düşmanlığı yapıp, dm’lerde yürümediği erkek kalmayan orospulara 2 kelam edin. Eğlenmek için iki troll yapana değil.
Fazla tepki görünce hemen sosyal deney veya trol tırı vırısı bunun trolü olmaz sacma sapan başlıklar açarsan bu tarz tepki alman çok normal all stara katılıyorum.
Hayatın içinde olan şeyler.
insanı delirten şeyler.
Vay arkadaş bir ironinin altından neler çıktı. Neler dönüyormuş meğer.

Daha neler duyacağız bakalım..

Edit: beni niye eksiliyorsunuz benim kocam yok ki, kocam yok benim. Beni delirtmek mi istiyorsunuz?
ironi olabilir ancak, adanalı bir hanımefendiye yakışmayacak hareket.
görsel
Akla bu konuşmayı getiren hanım ablamızdır. Orospu filan ayıp oluyo ama..
Ayrıca herkes kocasının “yüklediği kontörle” yapmıyor bunu kendi ekonomik özgürlüğü olan aplalar var. Swh .
bir olay anlatıyım. kadının biri var evli üniversiteye giden kızı var. kocasıda şehir dışında çalışıyor ve üniversiteye giden bir oğlanla yasak aşk yaşıyorlar ve elemana elleriyle mantı açıp evine çağırıyormuştu.

ikinci bir olay anlatıyım yine evli bir kadının biri internette tanıdığı genç erkeklerle çocuklarını komşuya bırakıp buluşmaya gidiyor ve tanıdığı evli kadın arkadaşları varmış bu genç erkeklere tanıştırabilirim diyormuştu.
Oruspu değildir amık kamiller.. düpedüz kaltaktır.