bugün

Tüm Dünya Kaınlarına sormuşlar.
Kocanız Sizi Aldatırsa ne yaparsınız?
Ülkelere göre Alınan en popüler 6 cevaplar.

italyan Kadını: Kocamı öldürürüm....!

ispanyol Kadın: Kocamıda Sevgilisini de öldürürüm...!

Alman Kadını: Kendimi öldürürüm...!

Amerikalı Kadın: Alacağım Nafakayı Hesaplarım...!

Ve TÜRK KADINI : BENiM KOCAM YAPMAZ....
ben de aldatırım diyenlerin bana mesaj atması gerektiği soru.
ben aldatmam. bana oynayın. bana oynayan kazanır. müracatlar pm den.
https://fbcdn-sphotos-c-a...8d8ae6ba37a7ada4de28ef1b0
kocam olursa ciddi sıkıntı olacaktır. bir de buna dayanamam.
boşanmak suretiyle ayrılırdım efenim.
Tokat atar ayrılırım. Hiçbişey söylemem. Beni düşünmeden başkasının teninde daha mutlu olduysa silktirip gidebilir. Bende adam olan birini ararım bulana kadar. Yalnız baya ciddileştim.
ayrıca çüküne kezzap atarım.
Çükünü keser,mangalda pişirip ona yedirtirim.
Bazen evilikler pratikte biter ve teoride devam eder o zaman insanlar birbirinden saklı kaçamaklar yaşar ama kendine yediremez de. O zaman şöyle düşünür keşke o beni aldatsa da boşanmak için mantıklı bir sebebim olsa. işte bunlar hep toplum baskısı.
Boşarım bide düşünecek miyim? Boşa gitsin ne hali varsa görsün.
Şuan düşünmesi bile kötü evli değilim o yüzden tam birşey söyleyemem ama.
Eşim beni aldatırsa dünya başıma yıkılır dıye düşünüyorum.
büyük konuşmamak gerek lakin boşanırdım.
ama ilk öğrendiğim anın siniri ile mutfakta ne varsa kafasına fırlatıp küfür edip sonraki dönemde çıkabilecek psikolog masrafını da çıkarırdım bu kesin.
Aldatıldığınızı öğrendiğinizde evliliği sürdürmek de isteyebilirsiniz. Ancak, dikkate almanız gereken bir konu var: Eğer evlilik dışı ilişkide eşinizle o üçüncü şahıs arasında duygusal bir bağ varsa, bu şahsın uzaklaştırılmasında sorun yaşanma ihtimali yüksek.

ilişkiyi bitirmek, boşanmak, ekonomik bağımsızlığı olmayan, özellikle çocuk sahibi kadınlar açısından daha zor, kabul etmek gerek. Bazen imkansız bile olabiliyor. Ancak, henüz yeni yaşanmış bir üzüntü durumunda, daha olayın sıkıntısını ve öfkesini üzerinizden atmadan karar vermeniz doğru olmaz. Psikologlar ve ilişki terapistleri karar vermeden önce biraz sakinleşmek gerektiğini söylüyor. Bu esnada tedavi edilmesi gereken bir depresyon ya da kaygı bozukluğu varsa, onun çözülmesi de yerinde olur. Aksi takdirde karamsar bir bakış açısına sahipken verdiğiniz karar, sizi ileride mutlu etmeyecektir.
ellerini ayaklarını bağlar bir hafta boyunca sonda takıp çıkartırdım.
türk kadınlarının nedense çoğunun affetmem diye cevapladığı sorudur.

ama çoğu affeder. aldatan kocalar harem kurmayı, affeden kadınlar haremin başı valide sultan olmayı kabul eder içten içe.

çok çirkin bir konu. affedilmemesi gerekir gerçekten.
aldatma organına kezzap dökerdim.

ama benim kocam cesaret edemez.mucks aşkıma.
hayatta yapabılecegi en büyük hatayı yapmış bi kere bundan sonra ne yapsam boş diye cevaplanası soru.
"Büyük lokma yiyin, büyük söz söylemeyin" dedirtir.
s*ktiri basardım başka ne yapılabilir ki?
evli insanlara sorulur.

not: evlenmeyin evlendirmeyin insan çok eşlidir sonra göte gelmeyin.
Öldürmek lazım gelir.
hiç bilmiyormuş gibi yapar bebeğim bu gece fantazi seks yapalım seni yatağa bağlamak istiyorum der ve bağlarım. sonra onu tamamen etkisiz hale getirir ve gözlerinin önünde başka biriyle sevişirim. işim bittikten sonra evden çıkar ve arkamda en ufak bir iz bırakmadan şehri terk eder yeni bir hayata başlarım. belli bir zaman sonra da boşanırım.
Kac numara şiş kullanmam gerektigine karar verdikten sonra
beyti koca kebap isteyen fav diye tivik atardim tivikira.
Düşüncesi bile kötü olan bir soru.

Boynuzlu gezecek halim yok ya soluğu adliyede alırdım.
güncel Önemli Başlıklar