bugün

Sonunda evleniyorum diye seviniyorsunuz. Evi altus marka ile eşyalarla donatıyorsunuz. 3 çocuk yapıyorsunuz. Sanıyorsunuzki her şey bitti hayatınız düzene girdi. Neyse bir gün uyanıyorunusuz işe gideceksiniz veletler ağlıyor falan ev işleri zaten tabiki sizin üstünüze kocanız evde yok. Sizin üstünüze 500bin tl kredi çekip kocanın hesabına parayı yaptırdığınız aklınıza geliyor. Kocanızın notunuzu okuyorsunuz size tabiki eril diliyle küfürler etmiş aşağlamış rus kız sevgilisini falan övmüş neyse. 4bin TL kazanıyorsunuz elektrik kira su bir de üstüne bu maymundan peydahlağınız 3 çocuk. Eee napcaksınız. O yüzden evlenmeyin kızlar bunlarla. Benden size bir nasihat.
bu maymundan peydahladığınız 3 çocukta... bana bi gülme geldi.

allah sizi alsın lan.
500 bin tl. Kadının üstüne borç yapmış oyle mi. Türk kadını akıllıdır. Ancak o kocasının üstüne para çekebilir. Biraz mantıklı hayaller kurun.
Amme hizmetidir.
görsel
Boyu devrilsin kocadır.

Bakın bu bir dramdır, insanın başına gelecek en vahim durumlardan biridir eyy Romalılar!
Hadi aldattın, hadi eşini bırakıp kaçasın var eyvallah, s..ktir git ulan, ama hatunun hayatını kaydırarak, onu borca harca gömerek gitmek nedir?

Dur şu herifi beyzbol sopasıyla dövüp geleyim yoksa içim soğumayacak!
Gel lan buraya!
Ben yaşadım siz yaşamayın kızlar.
Her kadının yaşayabileceği bir olaydır.
güncel Önemli Başlıklar