bugün

Kölelik sistemi kalkmamışsa demek; ihtiyacınız olan tek şey halat. (bkz: gemici düğümü)
ona reddemeyeceği tekliflerle gidin.
Tasma ile.
boşanmanın icat edildiğinden bihaber yurdum ev hanımının en büyük dertlerinden.

eğer bir kadın kocasını eve bağlamak istiyorsa onu sevmeli herşeyden önce. kocalarınızı bir güzel sevin.

baktınız olmuyor, o zaman da boşayın kendilerini. boşandıktan sonra muazzam derecede evcil olan beş yüz tane arkadaşımı sayabilirim size matmazel.
Kocasına köpek muamalesi yapmak isteyipte başarılı olamayanların sorusu.

Cevabı basit. Biraz uzun bir urgan.
görsel
erkek bedeni cinsel meta değildir kimi bağlıyorsun sen bakayım. koca değil erkek diyeceksin erkek!
çok güzel büyüler ve muskalar var bunun için.

hemen hemen her hoca yazıyor.
Bir adet tasma ve zincir ile kalorifer borusuna bağlayabilirsiniz.
Bence umitsiz vakka o çoktan gitmistir o evden. Sadece seni hizmetçi gibi kullaniyor su an. Camasiri yikaniyor utusu yapiliyor bunlardan kopamiyor. Sen simdi yillarca bunlara katlanirsin amannn belki bigun donet doye. Evet döner ne zaman biliyormusun? Disardaki hayati bitip elindeki et parcasi artik is gormez hale gelince omrunun geri kalaninda da ona hizmetçilik et diye diye döner. Benim tavsiyem vur kicina tekmeyi.
iyi bir kendirle.
Bdsm öğren çok etkili.
Evlenene kadar erkek kadının peşinde koşar,evlendikten sonrA kadın erkeğin peşinde koşar.
tabii bu iş için birkaç altarnatif var.
(bkz: zincir)
kocasını eve bağlamak için büyü yaptıran ve bunun işe yarayacağını düşünen kadınlar dolandırılmayı sonuna kadar hak ediyor demektir :D
Sizi sevmiyorsa zincir vursanız durmaz. Seviyorsa rüyasında bile başka kadınla gorse kendini üzülür. Hep söylüyorum sırf evlenmek için evlenirseniz sonuç hüsran maalesef.
Hithlain elf ipi önerisi ile sonuçlanabilir merak konusudur.
muhtemelen gözü dısarda bir kocaya sahip kadın feryadı.
bağlayamazsan, başka kadınlar bağlar evine.
tabiki de halatla.
Erkeklerin gönlüne giden yol, midelerinden geçer. iyi yemek yapmalısın diyorlarsa inanma. Taş gibi hatun olman gerekir.
Yatağa bağlayın gerisi gelir.
papaz büyüsü ile.
Kocanın gözü dışardaysa hiç eve bağlamakla uğraşma. koy tekmeyi gitsin.
(bkz: jartiyer)
(bkz: mesir macunu)

Bu ikisini kullan, yoksa ya sen bok gibisin ya da kocam gay.