bugün

gelişen ve globalleşen dünyada oluşan boşluğu kapatma yoluna karşı, kimselerin karışamayacağı bir eylemi yapabilme özgürlüğünün sorusudur.

açık konuşayım ki 3 yıldır evliyim ve evliliğimin birinci ayından itibaren çok sevdiğim eşimi aldatmaya başladım. o ne yaptı peki? sinesine çekti, neden? çünkü boşanacak kadar manyak değildi!

ben ne yaptım? tabisi ki geniş davranıp

- kocacım hiç kafaya takılacak şeyler mi bunlar ahahhaah sen de git beni aldat ödeşelim..

dedim, o da en güzelinden birisini buldu ve beni çatır çutur aldattı ödeşip barıştık.

a o da nesi birde baktık ki bu işe baya baya alışmışız!

neyse olanlar oldu deyip daha rahat davranıyoruz artık, misal ben evdeyken o bayan, o evde arkadaşlarıyla maç izlerken ben yan odada işi götürerek bu şekilde yaşıyoruz. kim ne karışır ki? alan memnun veren memnun. neyse hayırlısı tabi.

Edit: karımı aldatıyorum o da beni kime ne başlığına atıfen yazılmış olup, ondan alıntı yapılmıştır.
5-6 yıl öncesine kadar devleti ilgilendiren bir soruydu.

yani ''kocamı aldatıyorum o da beni kime ne?'' sorusunu soran bir vatandaşa devlet ''beni ilgilendiriyor yaprağım ''diye bir cevap verirdi. ancak daha sonra fuhuşun yasak olma durumu kalktı (evli birinin başkasıyla ilişkiye girmesi yasağı).

dolayısıyla artık kimseyi ilgilendirmeyen bir durumdur. en azından devlet ve hukuk gözünde.
yokya sen böyle biri olamazsın, bak namazda selam verdim sana laf yetiştiriyorum.

bunu yamulmuyorsam tilki ya da kukla kaleme almıştı.
Kafaniza gor e takilin bize ne?
Domuz gibi geçinip gidiyoruz işte diye devam ettirilebilecek cümle.
ikiside durumun farkındaysa aldatmıyodur, karşılıklı gavatlaşmadır bu.
Yakında grup yaparlar dedirten itiraf. (bkz: zina) (bkz: iğrenç)