1. 1.
  sadece yemek yapmak değil aynı zamanda geceleri de istediklerini yapmak zorunda değilim diyen kadındır.
  1 ... the razor
 2. 2.
  evliliğin ortak paylaşımlarla daha güzel olduğunu bilen ve bunu kocasına öğretmeye çalışan kadındır.
  5 -1 ... keremi
 3. 3.
  açıkça dile getirmese de her kadının aklına gelen sorudur.
  2 ... ekculi
 4. 4.
  karımsın diye sana bakmak zorunda mıyım? diye soruya soru ile cevap verilebilir.

  ben olaya açıklık getireyim; eşek gibi zorundasın sen para kazanıp evin geçimini sağlamak zorundasın, o da kazandığın ile alınanları pişirip hazırlamak zorunda. madem fedakarlık yok neden evlendin o zaman sik kırığı.
  15 -3 ... akrepyusuf
 5. 5.
  Lanet gelsin çocukta yapma denilesi durumdur ben niye işe gidiyorum ki o zaman. Herkes kendi parasını kazansın o zaman bir yemek yapıp akşama kadar televizyon izleyip götünü kanepeye yayacaksın o bile zor geliyor.
  3 -1 ... altrnatifakim
 6. 6.
  Ataerkil toplumun kendisine yüklediği çağ dışı duruma haklı bir serzenişte bulunan kadındır. Hayat müşterektir ama kadın çalışan bir kadın değilse haklılığı tartışılır. Sonuçta sabah 8 akşam 5 çalışan yorgun bir adam evine gelince gayet tabi bir kap yemek ister. Ancak kadın da erkek de çalışıyorsa tabi ki iş bölümü yapılmalıdır.
  3 -2 ... emresia
 7. 7.
  ben hizmet görsün diye eve bedava hizmetçi getirmedim. eşim karnını doyurmak için ne yaptıysa onu yedim yada karnını doyurmak için başka kaynak kullandım, çamaşır yıkayıp ütü yapıyorum afrası görmemek için tüm bu angaryayı yapacak bir kadın istihdam ediyorum ama karımda benim şöförü tadilatçısı veya uşağı olmadığımı biliyor. evlilik bir matematik problemi değildir, sosyal bilimdir ve uygulama konusunda her zaman sıkıntı doğurur, sizin için bir şeyler yapmayı angarya gören birisinden anında uzaklaşın, yarın sana yaptıklarını başına kakacak bir eş yerine hem sizin hem eşinizin içinden gelerek hareket etmesi gerektiğini bilin. evlilik bir kölelik sistemi olmadığı gibi daimi bir meydan okuma halide değildir.
  3 -1 ... skby
 8. 8.
  Ancak Ak partili olmayan ve yozlaşmış bir kadının ağzından duyabileceğiniz cümle.
  1 -6 ... fazlanormalolananormal
 9. 9.
  degilsin tabiki alirim bi hizmetci yapar.
  hatta sen zahmet etme temizligi de o yapar bi tanem.
  hepsini hizmetci yapmisken sen kariyer yaparsin askim. bende cocugu hizmetciden.
  4 -1 ... teknotek
 10. 10.
  (bkz: kalk kız soğan doğra)
  2 ... useless