bugün

(bkz: Sus kız birgül orospusu)

Bir soru cümlesi.
bir istek cümlesi.

(bkz: ananın vajinasına mart karı yağdırırım)

edit: kaçmış fahişe
zorunda degilsin tabi. ama bu sehvet duygumu bastiracak birileri mutlaka vardir.
(bkz: hiç)
Kocanın o zaman niye evlendin demesi beklenir.
"üslubunu düzelt, madem öyle parayı verip düdüğü öttürürüm ben de amk ne tatava yapıyosun" cevabı verilmesi gereken soru.
degilsin tabi.

çünkü kocanla aynı oranda insansın. çünkü senin de isteme ya da istememe seçeneklerin var. sırf kocan diye onun her istediğinde, şehvetini dindirmek zorunda degilsin. istemediğin sürece kocan dahi olsa, hiç kimse sana elini süremez. sen duyguları,arzuları, beklentileri olan bir bireysin. hiç bir şey için "zorunda degilsin".
(bkz: senin kafanı cam sıkıştırırım)
o nasıl bir laftır ya. sonra bu boşanmalar niye oluyor diye aforizma üretiyoruz.
(bkz: bir zahmet)

evlenmeden önce seksin varlığından haberi olmayan kezban haykırışı!
genelde bu uzaktan gözlemlediğim kadarıyla şöyle oluyor. erkek kadını evde bir dövüyor, sonra akşam siki kalkınca karıyı yanına çağırıyor ve işini görmek istiyor. kadın da sonuçta insan zoruna gidiyor. hem dövüyor hem sikiyosun sonuçta ve bu kırıcı. bundan sonra artık soğuyor ve artık ona yük geliyor.
bence tamamen psikolojik, yoksa kadın vurdurmaktan neden geri dursun ki, bu biyolojik olarak imkansız.
böyle hatun varsa dobradır.

aslında şuan baya sorgulatan bir soru evlilik deyince her şey mi ortak aslında bazen ayrı takılmalıyız.

aslında evlenmek zorunda da değiliz.
Hayır gelmeyecek eştir o.
daha sonra neden aldatıldım diye ağlayacak olan kadındır.
Evet zorundasin benim karim isterse bende onun koynuna girmek zorundayim.