bugün

hayatın tuhaf yanlarından biridir.

necla'yla çalıştığım firmanın yılbaşı çekilişinde bana çıkan yoga kursu sırasında tanıştık. aslında kura torbasında önce sağdaki fişi çekecektim ama sonra diğer taraftakini çektim. bir açtım ki yoga eğitimi. hay sikeyim yogasını dedim içimden ama çıkmış bir kere. zaten o ara işe hep geç kalıyorum müdürler filan bana kıl, bir de hediyeye laf edip iyice okları üstüm çekmeye gerek yok deyip ses etmedim.

yılbaşı hengamesi dağılıp işler tekrar rutine dönünce bu yoga şeysinden aradılar, dediler gel. bastım gittim. içeride 7 kişi var. bende birlikte 2 sap, 5 de hatun. hediye eğitim 4 haftalıkmış. koduğum cimrileri, insan 3 aylık verir lan neyse gel zaman git zaman orada necla ile kaynaştık. necla evli ama mutsuz bir kadınmış. her fırsatta bunu anlatıyor. evliyim ama mutsuzum evliyim ama mutsuzum lan tamam da ben ne yapayim terapist miyim?

bir gün necla'dan mesaj aldım. evine büyükçe bir masa taşınacakmış yardım istiyor. tamam dedim o akşam aldık masayı ustalarla. birden içime bir enayilik hissi oturdu. lan usta para alacak, ben beleşten amelilik yapacam ama söz verdik bir kere ayıp olur. içeri girdim necla'nın koca oturmuş şeftalili meyve suyu içiyor. pezevenk kılını kıpırdatmıyor. geleyim yardım edeyim yok. beyler belimde sorun var kusura bakmayın diyor içeriden. he aq, yalanını sikeyim.

masayı koyduk ustalar gitti. necla birden odanın kapıyı kapatıp. kocamla mutlu değilim haydi burada beni mutlu et dedi. lan ne demeye kalmayan öpüşmeye başlamıştık. necla ateşliydi. koca içeride biz odada karısıyla. vay arkadaş manzaraya bak.

hızlıca işi bitirip çıktık. necla o günden sonra aramadı. bir anlık maceraydı bitti sanırım. oluyor böyle şeyler. bir daha da şirket çekilişine katılırsam...
Tan gazetesi.
Sayı 1596
Yıl: 1994
(bkz: Cool story bro)
görsel
görsel
Necla dan gerisini okumadım.
Orospu Necla.
burası inci sözlük mü lan !
--spoiler--
necla'yla çalıştığım firmanın yılbaşı çekilişinde bana çıkan yoga kursu sırasında tanıştık
--spoiler--
Nedense sebep sonuç ilişkisi verme çabasında olan tumturaklı cümleler. Niye bu kadar kasıyosun olm? necla'yla tanıştık içimde gezin dedi yazsan anlar zaten bu sözlük.
itirafnoktakom mu lan burası.
(bkz: şuan kafası güzel olan yazarlar)
1 tur kaç para aplası...
güncel Önemli Başlıklar