bugün

kafasında beyin yerine cıvık cıvık bir şey taşıyan insan taklidi yapan gereksiz canlıdır.
bu kadının bu sözü üzerine tekrar düşününce şöyle bir şey de çıkıyor aslında. şu mesajı da veriyor, 'öyle mükemmel kadınım ki, kocama açıktan ikinci kez evlenmesini teklif etiğim halde, üzerine gül koklamam dedi.' yorumsuz...
gerçek hayatta trollük müessesini yaşatmaya çalışan bir troll zanaatkarından siklenmemesi gereken beyanat.hem sözü geçen olaydaki arkadaşın niyet beyanı da yok ortada. bakalım o ne diyor bu işe değil mi.
bunu, islami kesimin sözcüsü olarak televizyona çıkaran, dinleyen ve izleyenlere yazık diyorum.

bildiğiniz, başörtüsüyle propaganda yapıp ortalığı karıştıran, yapay gündemle insanları meşgul eden, parazit, troll kadın.

ciddiye alıp televizyona çıkaran, reyting budalası cuma günü müslümanlarına da ayrıca selam olsun.

ciddiye alıp yorum yaptık, amacına ulaştı. tepki gösterdik harika bir sonuca vardı. budur zaten istediği.
kendini bilmez, sapkın kişi söylemidir.
http://magazin.milliyet.c....2012/1562760/default.htm
"siz de bu kadını müslüman sanıp prim veriyorsunuz ya" diye cevap verilesi söylem.
kafaya bir türban geçirip müslümanlık hakkında çok bilirkişiymiş gibi brifingler veren dangalak bir yazarın önermesidir. e ozaman kocanda seni arkadaşlarına tavsiye etsin? hoş karanlıkta bile giderin yok ama 70lik votkadan sonra şaşı gören biri çıkabilir. gündem oluşturayım derken mide bulandırıcı hal almaktan bıkmadınız yemin ederim. şöyle konuşup ekmek yiyorsunuz ya size ekmek parası veren para babasının kasasına işiyeyim ben.
zarf atmış olabilir. adam düşünmüştür kabul etsem bu beni kapı önüne koyar en iyisi reddedeyim yoksa mümkün mü ikinci hatunu istemeyecek?
dinci geçinen kadının enteresan fantezisi.

acaba aynı anda izlemekte varmıydı bu fantezinin içinde?

konuştukça batmış bu kadın.
bir sibel üresin geyiğidir. kadın bir de bunu ekranlarda anlatıyor.
bakın bakın da öğrenin kızlar
https://www.youtube.com/watch?v=QDMhyPW2UHE
kocası daha önce o arkadaşı deneyip, memnun kalmamış olabilir.
Kocasının fantezi dünyasını genişletmek isteyen kadındır.
Ben alkollü kafa ile daha iyi müslümanım.
Ne amaçla tavsiye edildiğine göre değişen durumdur. Kocanın amacına uymamıştır.
güncel Önemli Başlıklar