bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dayaktan beyni sulanmış kadın mantalitesi.
    12 -2 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    (bkz: ben bilmem beyim bilir)
    4 ... atan alir spor
  3. 3.
    tipik bir mazoşizm örneği.
    4 ... tombiş
  4. 4.
    sokakta eşi tarafından dövülen bir kadına yardım etmeye çalışan adama kadının söyleyeceği ve daha sonra hem kadının hem de kocasının adamı dövmeye başlayacakları söz öbeğidir.
    (bkz: sadece türkiyede görülen olaylar)
    5 ... devedikeni
  5. 5.
    Eğitimi ve bir mesleği olmadiğindan tamamen caresiz kalmis kadinin ağzindan istemeyerek de olsa çikan soz ayrica bu kadinlar mazosizm i sorsaniz cevaplayamiyacak tiptedir.
    2 ... gkbayrak
  6. 6.
    yıllarca erkek hegemonyası altında yetişmiş, parayı erkeğin kazanması ve fiziksel olarak daha üstün olmasından dolayı evde onun sözünün geçtiği, çocukluklarından itibaren kafalarına yerleştirilen, bu nedenle kınanamayacak canım ülkemin canım bayanlarının yıllar boyu sarfettiği cümledir. artık değişmiştir tabi kendileri de para kazanmaya başladığından dolayı artık bizim yani erkeklerin altında kendilerini ezdirmemeye başlamışlardır
    2 ... redwinemania
  7. 7.
    (bkz: mod değil mi atar da alır da)

(bkz: ben bilmem modum bilir)
    3 ... the kene
  8. 8.
    bağımlı kadıncıkların / kızcıkların söylemidir.
    sonra ünzile gelir akıllara.

söylenecek laf çoktur, boldur. kadın, kadıncık; kız, kızcık iken doğaldır.

kadınların kişilik sahibi olmasına karşıdır bu toplumun bazı kısımları. çocuklarını ezerler, beyinlerini örterler örümcek ağlarıyla. adeta diri diri gömerler onları çok sevdikleri ırkın cahiliye dönemindeki gibi.

aşırı bir baskı altında bünye ne yapacağını, neye sarılacağını bilemez. bu durumda herhangi bir baskı unsurunu kendi "var edeni" sayar kadıncık. köpek gibi, yaradanı sanar erkeğini. onun vurması ona cezadır, onun sevmesi* ona hediyedir.

ardından çoğaltır tanrılaşan erkek, kendisine zarureten biat etmiş kadıncık sayısını. 3-4. kul sayısında sınır yoktur aslında ama, pratikte yönetebilecek kadın sayısında vardır. malum, kadri mutlak değildir erkek, olsa olsa kadri 3 5 kadına yeter.

yavrularım benim. mezarlarınıza tüküreceğim.
    (son cümle alıntıdır)

(görülen luzum üzerine: kadını hor görmek değil, erkeği ve bazı kısımları hor görmek mevcuttur. feministler, saldırmayın, size kızamam)
    9 -1 ... bl
  9. 9.
    artık cahil insnların bile söylemeyeceği bir cümledir. kadın erkek eşitliğinin olduğu ve savunulduğu bir ülkede yaşıyoruz.
    2 -1 ... ekinoks
  10. 10.
    (bkz: erkek dedigin sever de dover de)
    1 ... arabaciarabayatasget