bugün

bu bir moda değildir.
bir "suç isnadı"dır.
ciddiyetle ele alınmalıdır.
ve evet, evlilik içinde de tecavüz suçu işlenebilir.
evli tecavüzcülerin yakınması. moda diyor bir de göt herif. karılarını iyi sikemeyip burda ağlayacakları tutmuş.
bu moda değil böyle moda olmaz. hem kocan oluyor hem de tecavüz etti diyor. sormazlar mı be ablacım madem vermicen bir şeyler neden evlendin diye.
https://www.youtube.com/watch?v=b34CuiGseHA

eminim ki avukatların icadıdır ve boşanmaya yanaşmayan kocaya

bak seni böyle rezil ederim ya seve seve ya da s.s. taktiğidir.

tecavüz ney lan ?

adamın da çıkıp bu karı bana tecavüz etme hakkı var mı.

bu memleket hiç iyiye gitmiyor.
ılık götlülerin uydurduğu moda.

o nikahı senin gül cemaline mi kıydı aq, erkek adam arzusu kabardığında aleti hayli sertleşip kor gibi yandığında sende söndürmeyecek de leğende suya mı sokacak.

geçiniz.
Evlilik bir tür ilişki-dir, aksini iddia etmek ılık pembe g*tlülüktür ve sap gibi de gerçek fikrimdir bitti.
burası benim über muhteşem ahlakımı bozuyo her gün yeni bir küfür öğreniyorum dfbd.
şu sikindirik sözlüğe yıllarımı verdim, ben bile bu kadar pislik olamadım. tecavüzün şakası olmaz oğlum.
türk kadınlarının çıkarttığı modadır.
kafalarındaki fikir şudur;
*bu efendi erkekle evlenip, parasına ortak olayım, ama götümü vermek zorunda kalmadan parasını yiyeyim. Eger dokunmaya çalışırsa tecavüz etti diyip sıyrılırım. Götümü alt sokaktaki piç berkecana veririm*.
Troll olmak, kıvrak zeka, donanım gerektirir, soytarı olmak için ise saçmalamanız yeterlidir.
Sahiden utançsınız!

Tanım: Moda diye tanımlanan bu vehameti, arsızca destekleyip, haklı bulan bu zihniyetin, anası, bacısı olmak, dünyada başınıza gelebilecek en büyük talihsizliktir.
Nikah masasında imza atmak artık eşinize her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelmiyor. Kendinize Köle işçi ya da seks kölesi almıyorsunuz, birisiyle aile oluyorsunuz. bu kadar basit bir şeyi idrak edemeyip sırf ereksiyonunu bir yerde kullanmak için kadını cinsel birlikteliğe zorlamak ahlaki yönden savunulamaz, yasal yönden de suçtur.
Bunu moda algısıyla allayıp pullayıp meşru göstermeye çalışmak zaten apayrı bir geri zekalılıktır.
- hadi tecavüz fantezisi yapalım kocacım.
- tamam.
- 155 kocam bana tecavüz etti.
- etmedim, fantezi.
- derdini mahkemede anlatırsın.
- karar, uzaklaştırma cezası verilmiştir.

Yurtta bugün, evden uzaklaştırma kararı verilen koca, karısını öldürdü. Katil koca Sebepsiz yere aldığım uzaklaştırma kararına rağmen, evin kirasını dahi bana ödeten kanun olmaz olsun dedi.

Bu bir ütopyadır. Yaşanması mümkündür.
ben birine "gece uyurken elimi koyacağım bir şeye ihtiyaç duyuyorum" dedim ve nasıl diye sorunca şu sahnedeki gibi anlattım diye davalık oldum.

https://www.youtube.com/watch?v=LIoW0TNhKr0

siz neler diyorsunuz.

erkek adam dediğin kadınına sormaz. alfa olmalıdır. öyle ya da böyle diyeceksin.

hem hangi kadın tecavüz fantezisinden hoşlanmaz ki? benim tüm sevgililerim hoşlanıyordu yani.

hoşlanmaması için neden yoktu çünkü. sünnetsiz erkek mi görmüşler benim gibi. bir de ortalaması 13 olan yerde 17.
ehe ehe ehe ehe ehe ehe ehe ehe ehe ehe ehe.

edit: ortalaması 13 olunan ülkede er kişiler kızgın, hunharca eksiliyor. kıskanmayın bu kadar. belki de ateist olmanızın nedeni budur..
kadına el kaldıramıyoruz o.k tamam...
neden şeyimizi de kaldıramıyoruz?

bizim de yorgun moralsiz düşünceli sıkılmıış hasta olduğumuzda canımız istemiyor.

örn: fener şampiyonluğu kaçırmış, adamın canı burnunda ama kadın kişniyor.
adamcağızı allem ediyor kallem ediyor yatağa atıyor...
adamcağız hiç karım bana tecavüz etti diyor mu?
meclise siyasetçilere sivil toplum kuruluşlarına isteğim dışında benimle eşim birlikte olmak istiyor. bu rızam dışında seks tecavüz olur diye kanun ceza yaptırımı çıkartıyor mu?

evlilik ortak sorumluluk haklar ise bu tecavüz olgusu vajina penise göre değil, kim kime rızası dışında cinsel ilişkiye zorladığı ve cinsel iliişki kurduğuna bakılması lazım.
bu durum anayasanın eşitlik ilkesine aykırı.
medeni kanun aile hukuku açısından da cinsiyetci tek taraflı tecavüz tanımlaması yapmak kadına pozitif ayrımcılık yapmak yasalara hukuka ters bir durum.

hele ki bizim toplumumuzda kadın profiline bakınca...
Seks karşılıklı taleple olur. Belediye belgesi var diye erkek kadının bedeni üzerinde söz hakkına sahip değildir. Zorla seks cinsel saldırıdır.
güncel Önemli Başlıklar