bugün

ilk başlarda kampüsün en ücra köşesinde yer alırken, açılan kafeteryalara ve yemekhaneye yakınlığı sebebiyle bu sene popülaritesi artan fakültedir.
bir tepenin oyulup içine 400 kişinin koyulduğu yerdir. mükemmel bir mimarisi vardır.* gerek yazın olsun gerek kışın olsun fakültenin bahçesiyle girişindeki merdivenler arasında 4-5 derece sıcaklık farkı olan mühendislik harikasıdır. *
uludağ gemlik te diye es geçip yerleşmeyi planladığım fakültedir. gittim gördüm beğendim , abartmayın o kadar da!

edit: yerleştim
fen edebiyat fakültesi gibi bir cevherle komşu olan fakülte.
*
ben onu bitiremeden onun beni bitirdiği okul, okulum. canım okulum,güzel okulum, yerim ki okulu... beni bitirdi demiştim ama de mi?
4 aydır gözlemleyip içinde veya dışında herhangi bir yaşam belirtisi göremediğim güzel üniversitemin fakültelerinden bir tanesi.
sözkonusu 2. öğretimden biriyse, değil 4 ay, 8 ay da gözlemlese içinde veya dışında yaşam belirtisi göremeyeceği, sağı solu paslanıp akmış saçmasapan bir mimarisi olan, devlet dairesi ruhsuzluğunda, sadece sınav zamanı mevcut kayıtlı öğrencilerinin tümünü barındıran güzide fakültem.
Fiziki imkanları çok iyi olmakla birlikte öğretim kadrosu Türkiye'nin de hoca eskiğini göz önüne alırsak bir çok hukuk fakültesi gibi kötüdür. Öğrenciler bazı derslerde gereksiz zorlanmaktadır. Derse giden biriyseniz çok rahat ders dinlersiniz ama hoca kalitesi ortada istediğin kadar dinle anlatan iyi olmazsa anlayamazsın. Kısacası insanı okumaktan nefret ettirerek mezun ederler ederlerse tabi:)
sosyal tesislere yakın olması ve yurdun hemen önünde durması ve her eylemin mutlaka önünden geçmesi sebebiyle konumu son derece stratejik olan ve bu yüsden mühendisleri çıldırtan yapı.
bizim fakülteye çok yakın olan fakülte. öğrenim türüm dolayısı ile yıllardır hiç öğrenci göremediğim fakültedir kendisi.
her sınav dönemi uğramak zorunda kaldığım diğer zamanlar ise gitmek için pek fazla sebep olmayan fakülte.

hocaları mükemmeldir. derslere pek gitmişliğim olmasa da sınav sonuçlarıyla yüzümü güldürürler her seferinde.
tercih edecekler bana ulaşsın dediğim fakültedir.
kazananlara yardım edebilirim dediğim fakültedir.

edit: çok merak ettim böyle bir entry neden eksilenir. hani yardımlaşmak falan güzel şeyler arkadaşlar?