bugün

maltepe üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği 3. sınıf öğrencisidir. Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde kefken'de kaybolmuş. Arkadaşlar, gencin ailesi perişan. Emniyet, AFAD arıyor. Kocaeli'de oturan yazarlar up'larlarsa çok iyi olur.

görsel
(bkz: up up up)

Maalesef kaybolmuş yurdum genci. Kocaeli gibi it kopuk kaynayan bir şehirde inşallah sağlıklı ve hayattadır. Çok üzücü. Aile müge Anlı'ya başvurmalı.
Maltepe Üniversitesi'nde okuyan bir Allah'ın kulu yok mu arkadaş koskoca sözlükte? Üniversiteden arkadaşları Ali Kemal'in nereye gidebileceğini iyi bilirler bence. Kandıra'ya yakın olan yazarlar lütfen başlığı okusunlar.
Lan konu adamın küçük olup olmaması mı? 4 gündür telefonundan sinyal alınamadığı yazıyor Twitter'da. Bir yakınınıza 4 gün boyunca ulaşamasanız ne yaparsınız?

Bu arada gencin evi istanbul Ümraniye'deymiş. En son Kocaeli'nde görülmüş. Bence istanbullular da etraflarına bakınsınlar.
Hava güzel diye denize girmeye kalktıysa gitti çocuk... Kimse kefken'in varlığında haberdar değilken orada yazdığımız vardı.. çok ilginç bir denizi vardır, 1 metre yerde boğulursun.
Telefonundan sinyal alınamaması çok tedirgin edici. Arkadaşlar kimseyi üzmek istemem ama her tarafta MOBESE olan bir memlekette bir insan kayboluyorsa üç ihtimal vardır:

1. Canı kafa dinlemek istemiş ve bir yerde kamp çadırıyla falan inzivaya çekilmiştir. (inşallah öyledir.)

2. Doğada Bir kaza olmuştur. Mevsimine göre çığ düşmesi veya denizde boğulmak gibi.

3. intihar etmiştir.

Ha bir de kaçırılmış olabilir ama düşük bir ihtimal.
üniversite öğrencisi bir insan kaybolmaz allah rahmet eylesin şimdiden.
Şom ağzını açmış millet. Belki sağ salim bulunur. Nereden biliyorsunuz oğlum? inşallah bir şekilde ortaya çıkar da ailesine bir acı yaşatmaz.
Eğer keyfi bir şekilde ortadan kaybolduysa, çevresindekileri perişan ettiyse geri döndüğü zaman umarım aile büyükleri eşek sudan gelinceye kadar döver. Twitter'da gördüm. Ailesi, arkadaşları perişan haldeler. Kimsenin sevenlerine bunu yaşatmaya hakkı yok!

Ha yok başı dertteyse Kefken, kerpe, Kumcağız taraflarında görülmüş en son. Kocaelililer lütfen etraflarına baksınlar.
(bkz: gitti çocuk)
bari ölüsü bulunsa da mezar yeri belli olsa.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.