1. 1.
    https://odatv.com/akp-ist...oyle-okuyor-21031844.html

kocaelı de bır organızasyon sırasında gerceklestırılen olay.

bir an eller havaya oturmaya mi geldik diyecek diye bekledim sarkiyi soyleyen abi.
    9 -2 ... wake up neo
  2. 2.
    Omurgasız olmanın sonucudur.
    6 -2 ... nickini vermek istemeyen uuser
  3. 3.
    milli değerleri laçka etme çalışmalarıdır. başaramazlar.
    5 -2 ... teflon
  4. 4.
    saçma salak işler.

rte bir şey söylüyor, ardından taraftarları böyle saçma salak işlere giriyor. biri ilahi yapıyor biri türk sanat müziği, yarın öbürü rap yapar.

sorgulamıyor angutlar .
    6 -1 ... forza antalyaspor
  5. 5.
    Tayyip'in istiklal marşı'nın bestesine laf etmesinden sonra prim yapmak için şaklabanları tarafından gerçekleştirilen iğrençlik.
    12 ... alkolik oldum
  6. 6.
    (bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
    9 ... rumeli71
  7. 7.
    ilahi gibi olmuş rezillik.
    6 -1 ... yagmurun rengi
  8. 8.
    bir milletin göz göre göre yozlaştırılmasını izliyoruz, hepimize iyi seyirler.

bu milleti bu hale sokanlar, allah belanızı versin.
    7 -1 ... ateistvaiz
  9. 9.
    vatana ihanettir. istiklal marşımız bir kez yazılmış bir kez bestelenmiştir. bugünden sonsuza dek sözü de, bestesi de, güftesi de değişmeyecektir. istiklal marşını duyunca tüyleri diken diken olamayanlar sorunu istiklal marşında değil kendilerinde arasınlar. zira bu marş bestesiyle güftesiyle her şeyiyle benim tüylerimi diken diken etmektedir.
    6 -1 ... gamzedeyim deva bulmam
  10. 10.
    Recep Tayyip Erdoğan'ın bir lafı ile bu kadar hassasiyetin bozulması nedir. Ihanet için destek mi bekleniyordu anlamıyorum.milli ruh dediğimiz durumu bu beste sağlıyorsa ki Rıfat Çağatay'ın yaptığı ilk bestesini dinleyebilirsiniz musiki dinler gibi ruhsuz bir vaziyette. Öyle eline tefi alıp sazı alıp uyduruk işlerle o ruhu veremezsiniz. Erdoğan'ın gündem değiştirmek adına sığındığı milli hassasiyet ve milli ruhtur.basit bir şey değil.
    5 ... irradiance