1. 1.
  hereke dekı kocaeli üniversitesi marshall kampusunde bulunan ve ben 2003 yılında mezun olduktan sonra burda bulunan fakultelerın tasındıgı dıplomamı almak ıcın yakın bır tarıhte gıdecek oldugum kampüstür.
  ... no promise
  #444786 :)
 2. 2.
  (bkz: umuttepe)
  -1 ... çakan adam
  #1035341 :)
 3. 3.
  kantinleri pek güzel olan devlet üniversitesidir.
  ... pixie
  #1035385 :)
 4. 4.
  gün itibariyle, sis yüzünden. görüş mesafesinin 10 metreye düştüğü dağ kampusu.
  ... maksat muhabbet
  #1035413 :)
 5. 5.
  önümüzdeki dönem metalurji ve malzeme mühendisliğine de ev sahipliği yapacak kampüstür. iyi mi olacak kötü mü olacak göreceğiz.
  1 ... hothead
  #1421446 :)
 6. 6.
  izmitteki güzel kız sayısının artmasını sağlayan büyük etken. *
  ... melihmercan
  #1424021 :)
 7. 7.
  deniz seviyesinde 600 metre yüksekte yer alan eski adı "eşek bayırı" olan üçtepeler köyünün 3 tepesindn biridir. kışları çok souktur rüzgarla beraber merkezle arasındaki ısı farkı kışları 6-7 dereceyi bulur siz yukarıda tipiden önünüzü göremezken şehir merkezine indiğinizdeki aşağıda yağmur bile yağmaz şaşırır kalırsınız. kışın yolları açmak için iki tane tuz yüklü kamyonun üni. kapısında hazır beklediği kampüstür. asla sakın güzel tatlı bir kar yağışı göremezsiniz kar hep soldan sağa doğru ya da sağdan sola doğru yağar hep bir tipi hali vardır. ama herşeye rağmen güzel bir kampüstür.
  ... puandorg
  #1904221 :)
 8. 8.
  * yemekhane/öğrenci kulüpleri binası yeni bitti. * yeni yemekhanenin altında iki devasa kafe, bu iki kafenin birinde canlı müzik *,öbüründe tuhaf elektronik ıvır zıvır falan filan var , bi de sanırım her ikisinin de körfez manzaralı açık alanları falan olacak, fiyatlar da fena değil ... ve biz umuttepenin ilk öğrencilerinin, hani şu ilk çadırdan kafelerinde kuyruk bekleyen, hani şu umuttepenin çamur hallerini bilen, ilk yemekhaneyi ve kütüphaneyi ve hatta şimdi burun kıvırdığımız o bilardolu bilmemneli kantinleri gördüğünde mavi ekran veren biz o biz sefiiiil * öğrencilerin mezun olmasına, sadece üç hafta kaldı !!! bilemedin dört olsun da yapılır mı lağğğn !!!
  değerini bilin ve temiz tutun ey umuttepe'nin yepyeni nesilleri!
  tabi bu arada bir zamanlar severek koştuğumuz iletişim kantin'de grev sürmekte ve geçen senenin en sağlam yiyeceği olan o muhteşem makarnalardan eser yok. *

  bi' de bi' de, dolfin'in önünde durup da sırtınızı denize verdiğinizde karşınızda göreceğiniz tepede bir oyma-kazma-yol çalışmasına rastlayacaksınız. evek, işte o yol, umuttepe'ye çıkacak olan en kestirme yol olacak sanırım/umarım. yukarıya çıkan * * öğrenci sayısının artacak olması, minibüsçülerin kısa yolu tüm izmit'i dolaşmadan kullanmalarında beeelki etkili olur. bilemiyorum. *
  ... mualla
  #3337467 :)
 9. 9.
  Son derece modern olmasına rağmen, biri size terbiyesizlik yaptığında "Burası dağ başı mı kardeşim!?" diye sorduğunuzda "Evet burası dağ başı." yanıtını rahatlıkla alabileceğiniz kampüstür.
  2 ... hailsatan
  #4102869 :)
 10. 10.
  tum 4senelik kocaeli universitesi fakultelerinin bir araya toplandigi, kaynastirildigi, dag basinda nufusu arttirdiklari, gayet modernlestirilmis bir devlet universitesidir. fakultenin yapim asamasinda iscilerin hizi goz kamastiricidir.
  ... monitan
  #7876225 :)