1. 1.
  kocaeli üniversitesi nin en torpilli fakültesidir.lakin bu okulun hocaları öğrencilerine kesinlikle torpil yapmazlar.
  1 ... vasifsiz isci
 2. 2.
  öğretim görevlilerinin toplandıklarında voltranı oluştururcasına farklı özelliklere sahip olduğu güzel fakülte.Birçoğu psikopata bağlamıştır.kullandıkları dili anlamak için google bile yetersiz kalabilir. (bkz: mete çamdereli), (bkz: emel karagöz)

  kimisi de kuzu gibidir.anlamak ve anlatmak imkansızdır. (bkz: vedat demir)

  kimisi kompleksleriyle nam salmıştır. (bkz: meral berzah)

  ayrıca, (bkz: elif eda balkaş)
  3 -1 ... simitcikahvecigazozcu
 3. 3.
  içine girdiğinizde fondan hoş bir müzik esintisi sunan fakültedir. önünden geçilendir ve sonuç olarak hakkında çok iç geçirilen fakültedir. abartılmaması gerekir.
  ... fayaka
 4. 4.
  RADYO Ki ; KOCAELi ÜNiVERSiTESi iLETiŞiM FAKÜLTESiUYGULAMA RADYOSUDUR . ÇALIŞMAK iSTEYENLERDE KOCAELi ÜNiVERSiTESi ÖĞRENCiSi OLMA ŞARTI ARANır ayrıca radyo bünyesindeki departmanlarda görevler almak isteyenlerin 9 EKiM PAZARTESi GÜNÜ UMUTTEPE KAMPÜSÜiLETiŞiM FAKÜLTESi DERSLiK 8' DE orda olmaları gerekmektedir . toplantı saatleri örgün öğretim öğrencileri için saat 16:00 , ikinci öğretim öğrencileri içinse saat 14:00 olarak belirlenmiştir..

  http://www.radyoki.net
  ... no promise
 5. 5.
  Görsel iletişim Tasarımı bölümünü 2007 DGS tercih listesinin 7. sırasına yazdığım fakültedir.
  ... saparmuradniyazov
 6. 6.
  fakülte binası önünde mahşeri kalabalık ve kahkaha sesi eksik olmayan fakültedir. kaliteli bir öğrenci profiline sahiptir. gel gelelim hocasından öğrencisine memurundan hizmetlisine bir tane normal adam bulunmamaktadır. birbirinden ilginç tipler görmek için her bir kapıyı ayrı ayrı çalmanız yeterlidir.

  bina olarak da yeni başlayanlar için labirentten farksızdır. özellikler alt kata, televizyon uygulama stüdyolarına girdiğinizde iki yanda yükselen kule gibi dar merdivenler ve dehlizi andıran koridorlar bir kale izlenimini verir, kaybolmak için birebirdir. hoş bir mimari yapısı vardır.

  kısacası sevgi dolu eğitim yuvamdır.
  2 -1 ... puandorg
 7. 7.
  2002 yılında açılan, ikinci mezunu olduğum fakülte.
  şimdi radyosu, stüdyoları, uygulama ve bilgisayar laboratuarlarıyla dört dörtlük eğitim vermektedir.
  bizim zamanımızda hereke'de çok kıstlı imkanlar vardı. hatta ilk sene bilgisayar dersinde hoca tahtaya çizmişti bakın bu kasa, bu monitör diye. (bkz: kerim karagöz)

  depremin hemen sonrasında okula kayıt olmuş bizler de fazla bir şey beklemedik burdan, deprem nerdeyse tüm okulu alıp götürmüştü ama hereke'nin bize sunduğu muhteşemlik her birimize yetti. hey gidi günler

  bir kez de fotoğrafçılık dersinde profosyonel bir makinanın elden ele dolaşması gözüme geldi bir an. şimdi düşünüyorum da nerlerden gelinmiş bu noktalara. hangi nokta mı, gidin görün donanımını, teknik imkanını, işte o nokta.
  2 -1 ... yalnis
 8. 8.
  2004 mezunlarından olduğum fakültedir... tabi bizim jenerasyon dağdaki kampüsten değil, deniz kenarında yer alan sıkıcı ama düşününce hala gülümseten şirin hereke'den mezun olmuştur... bu ayrıntı başkaları için belki önemsizdir ancak eğer hereke'den mezun olmuş, prefabrik binalarda okumuş, cevat'ın yerinde içmiş, deniz kenarındaki cafelerde oturmuş bir arkadaşınız varsa hemen sorun anlatır size farkı.
  ... theogonia
 9. 9.
  şu an dağ başındaki kampüste okuyan öğrenci arkadaşlara çok üzülüyorum...evet sizin güzel ve modern bir kampüsünüz var...bizimkisi prefabrikti,eskiydi ama çok sıcaktı be...

  (bkz: hereke kampüsü)
  (bkz: üniversite yıllarını özlemek)
  ... theogonia
 10. 10.
  şu an itibarı ile öğrencisi olduğum ve seneye mezun olacağım fakültedir. mükemmel bir yer vazgeçilmez mekanımız.
  -1 ... eakyol11