bugün

geri kalan 9 ay boyunca da ense yapmis olan ögretmendir.

günde 5-6 saat calis, bir tomar para kazan, onlarca sosyal haktan faydalan ve bir de kalk butun yaz mevsimi boyunca tatil yaparak para kazan.

ögretmenlerin yazinda calistirilmasi konusunda reis i cumhurumuz, bölgesel lider, yeni türkiye nin önderi recep tayyip erdogan i göreve cagiriyorum.

artik sokaga atacak paramiz yok!
Milletvekili maaşları öğretmen maaşlarıyla aynı olduğunda öğretmen maaşlarını eleştirebiliriz.
adamlar sol tarafta belirtisini görünce dayanamadığımız ergenlere günde sekiz saat katlanıyorlar. sağlıkçılara verilen zorunlu radyasyon izni gibi de düşünülebilir. napsınlar sanki herkes öğrenmeye deli gibi aç, birileri gelse de anlatsa diye bakıyor da bide yazın da çalışsınlar. çalışmaları gereken zamanlarda adam gibi çalışsınlar da yaz tatili 4 aya çıksın kimsenin itirazı olacağını sanmıyorum.
Haftanın 7 günü, yılın 12 ayı okul olsun diyerek desteklediğim kampanya. Böylece başlığı açan liseli de "Keşke o zamanlar böyle konuşmasaydım" der. Aslında ne kadar boş konuştuğunu fark eder.
ee sen niye öğretmen olmuyorsun o zaman bu kadar kebap madem? pardon yoksa zekan mı yetmiyor?

kıskanç bir insan beyandır.
Tembelliğe alışmıştır.

Yan gel yat, sonra maaşı cukkala.

Oh ne ala mualla yani.
eger yaz ayinda okula gideceksiniz zevkle ders verecek ogretmenlerdir. babam sizin gibi pustlar yuzunden ogretmenligi birakti.