1. 1.
  altlarında son model jeepleri,

  iş güç yok, topluma hiç bir faydası yok, koca parası yiyip, hava atan kadıncezzlerdir.
  ... he gulum he he de gitsin
 2. 2.
  Zayıf değilim, 87 kiloyum. Balık etli diyebiliriz.

  Eşimin parası ile şimdiye kadar hiç hava atmadım. Bunu yapmak için bir erkekle para için evlenmek gerekir. Ben eşimle aşk evliliği yaptım, ne şirket, ne 8 dükkan, ne de 34 ev ve şirket arabaları ile birlikte 7 araçta gözüm var. bildiğim kadarıyla boşanma halinde evlilik sırasında yapılmış mallar ortak olarak paylaştırılıyor ki 2 senelik evliliğimiz boyunca sadece 6 daire ve 2 araç alabildi kendisi.

  Bence sorun zengin olmak değil. Sorun uzun yıllar eğitim aldığı halde en fazla memur maaşı ile geçinen arkadaşların hiçbir yerde ortaya sermediğimiz taşınmazlarımızı kıskanması. Bu durumda daha doğru soruları sorup öyle ilerlememiz gerekir.

  Ben mi hava atıyorum yoksa hiç havasını atmadığım tüm bunlara sahip olduğum için kıskanılıyor olmam nedenli mi havalıyım?
  3 -7 ... ayi ailesinin evcil civcivi
 3. 3.
  eğitimli ve kendi ayakları üzerinde duran kadınlara yukarıdan bakmaya çalışırlar ki bu onları fazlasıyla acınası gösterir.
  2 ... peacekeeper
 4. 4.
  Basitlik akar. Kocası Üç kuruş fazla kazanmaya başlayınca huyu suyu mezhebi değişen kadın Zayıf değil basittir. Ki bu her kadın için geçerli değil, öyle olan ben buradayım diye bağırıyor zaten.
  2 ... manik minyon
 5. 5.
  (bkz: ne oldum delisi) olmuştur. yazık lan böyle birini hatırladım da şimdi. daha 10 yaşındaki çocuklarına bile araba almayı, villa projesi konuşuyorlardı havalara giriyorlardı. sonunda kocası iflas etmişti. borç batağında yüzüyorlardı ne hallerdeler şimdi kim bilir.
  1 ... qwertyuio
 6. 6.
  Feminizm de der ise çok gülerim. Demesin...
  3 -1 ... uzay muhtari
 7. 7.
  Koca parası, baba parası, ana parası, kendi parası farketmez, maddi gücüyle hava atan insan kadar, irite edici ve gülünç insan yoktur.
  Kadını da, erkeği de aynı, hepsi acınası bir egoya sahip.

  Parasını al elinden, ıslak kedi yavrusuna döner bu güruh...
  7 ... zeytinyagli dolma kalem
 8. 8.
  Kendini satın alınan mal, mutfak ile yatak odası arasında kullanılan üreme-kuluçka makinesi olarak gördüğü için olmalıdır.

  Neden ise durup dururken yine bir kadından duyulan "önce avucuma, sonra mamucuğuma" sözü akla geldi.
  Haaaa!
  Tamam, şimdi anladım; zamanında bir abimiz tarafından denilen ve bilinç altımıza işleyen, kadınların da hareket davranışlarıyla bu sözü her sefer ne kadar doğru olduğunu hatırlatacak eylemlerine bakınca...
  Bu sırada edilen söz: "oğlum, bu kadın milletinin mamcuğundan önce avcu kaşınır. Avucuna parayı koymadan, tarrağı mamcuğuna koyamazsın" sözü.

  Belki de yanılıyorum, zaten tüm kadınlar kast edilerek denmemiş bir söz.
  Aslında kadınlar buna önem vermez.
  Üreten çalışan ekonomik özgürlüğünü kazanan, dişiliğin sermaye olarak ön plana çıkmasına önem vermeyen, kişiliği karekteri kazanmış vb insanlık değerleri oluşmuş ve kendini satın alınacak mal gibi sunmayan kadınlar vardır.
  2 -1 ... thebiggraywolf
 9. 9.
  Parazit ve asalaktan başka bir şey değildir..
  2 ... blackmen
 10. 10.
  ---Alıntı---
  ne şirket, ne 8 dükkan, ne de 34 ev ve şirket arabaları ile birlikte 7 araçta gözüm var.
  ---alıntı---

  Allahtan gözün yokmuş bacım adamcağızın mal varlığını soktun gözümüze.
  3 ... benimhalaumudumvar