bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    testosteron u fazla kaçmış östrojenfukarası kızlardır.

gayet normaldir bu kızlar ben bir insanın kafasının büyük olmasını anlarım.
    mesela benim lakabım küçükken koca kafaydı tabi sonra ergenlikte omuzlarım vücudumu üçgenleştirip o devasa boyutlarına ulaşınca bu koca kafalık kalmadı ben de. küçücük duruyor artık. gurur duyarım. (bkz: kendini pazarlama teknikleri)

ama bu bahsini ettiğim kızlar hem koca kafa hem de yaynıkağızlı kafa sikerek konuşan terbiyesizler. kız dediğin azıcık oturuşuna kalkışına dikkat eder de mi ? ama bu goril yavrusu kızlarda ben bunu göremiyorum arkadaş. bu kadar da kaba olunmaz ki. önce bir kız gibi giyin. ne o öyle kaba saba giysiler. zaten bir kere epilasyondenen nimetten bihaberdir bunlar. kollarına baktığımda bu kol bir kıza mı ait yoksa bir erkek kazak mı giymiş karar verene kadar akla karayı seçiyorum.

midem ağzıma geliyor şerefsizim. ulan git bir ağda yap oraya. ne bilim kıla karşı bir seviciliğin varsa uzun kollu giyde başkaları görmesin bari.

ağzını yaya yaya konuşma bir kere şöyle dudakların birbirine yakın dursun biraz. biraz daha açsa ağzını dudağıyla bana tokat atacak utanmaz.

bu kızlarımız bir rehabilite edilsin devlet buna bir el atsın !
    4 -4 ... mosquito
  2. 2.
    yani bir nevi (bkz: dişi orangutan).
    3 -1 ... karpuzkabugu
  3. 3.
    bütün kadınlar güzeldir diyenlere kapak olarak gösterilmesi gereken kızlar.
    2 ... snoptik
  4. 4.
    (bkz: yaynik agiz)
    1 ... arabaciarabayatasget
  5. 5.
    (bkz: bıyık bırakan kızlar)
    1 ... snoptik
  6. 6.
    (bkz: yaynık)
    ... mosquito
  7. 7.
    lisedeyken sizden fazla sakal ve bıyığa sahip oldukları için gıcık olduğunuz kızlardır... (bkz: çıkmıyor işte)
    1 ... faydamaksimizasyonu
  8. 8.
    (bkz: kendini güzel sanan çirkin kızlar)
    -2 ... arabaciarabayatasget
  9. 9.
    günlük hayatta pek karşılaşılmayan enteresan kızlardır.
    ... arabaciarabayatasget
  10. 10.
    (bkz: kaytanbıyıklıdilber)
    ... karga

alakalı başlıklar