bugün

Burda koca bulamayan arabistana gitsin kardaş.
Arayan bulur inleyen ölür. illa burada bulacak diye bir şart yoktur. Nasipte nereden varsa oradan gelir. Karı koca aramak suç değil ayıp değil günah değil. Fıtri bir arzu. Usulünü bilirseniz neticeye varırsınız.
çünkü sosyal medya başta olmak üzere o kadar çok alternatif yarattınız ki, eksiksiz olanı bekliyor ve mücadele etmediklerinizi kaybediyorsunuz. nasılsa her gün onlarca abazan asılıyor başkasını bulurum derken yaş geçiyor. e tek özelliğiniz erkeklerin zaafları üzerine oynamak olunca da ne parası ne tipi istediğiniz gibi olmuyor. böyle evde kalıyorsunuz.
koca olmanın giderek zorlaşması şeklinde de tanımlanabilir.

bir diğer yandan aranan eşteki kriterlerin marsa taşınmasının doğurduğu sonuçtur.
görsel
hizmet sektörü kendini çok geliştirdi, toplam sahip olma maliyetinden daha efektife kullanım alternatifleri çıktı.
evlenene kadar kampüsün yarısına vermiş olmanızdan kaynaklanan durumdur. ikinci ele talep azaldı.
Kızların kendinden kaynaklıdır. 4 yıldır fotoğraf atıyoruz, özelliklerimizi yazıyoruz, bekarız diyoruz; biri de çıkıp mesaj atmadı. Sonra zor. E zor olur tabi gel bir hele tanı.
Migros'ta, carrefour'da bitmiş. Kaldıysa a 101 ile bim de vardır. Bir bak istersen.
Olay şuna benziyor, Oto galeriye gidiyorsun, 0 km bir araba almak istiyorsun, arabayı sana veriyorlar, sen de 0 km aracın km'sini 10 bin km'ye çıkarıyorsun. Firma soruyor, memnun kaldınız mı? Yok vazgeçtim, başka araba bakıcam diyorsunuz. Sonuç itibariyle de diğer oto firmalarına da aynı şeyi yapıyorsunuz. Böylece araba almanıza gerek kalmıyor, zaten amacınıza bedavadan ulaşıyorsunuz. Şimdiki piyasadaki kadınlar hemen veriyor, erkek tepe tepe kullanıyor. O saatten sonra adam ne diye tapusunu alsın, zaten sıkılmış. Bir de düğün vs yapıp dünya borca mı girsin? Böyle aptal kadınları bulmuş yoluna yeni kişilerle devam eder.
Bunu yıllar önce bir emniyet binası önünde arabadan inen abla dile getirmişti.

Koca arıyom gel beni al diye haykırmıştı kadın. Yazık yok size koca moca aq.
https://www.youtube.com/watch?v=2Gg4TqO2K-A
true, bu doğru mu?
valla 4 sene önce gelseydiniz ben vardım ama beni de kaptılar. zaten iyileri hep kapıyorlar.
Valla adananın kozan ilçesinde bir tane varmış, niyeti olan elini çabuk tutsun.
güncel Önemli Başlıklar