bugün

bir kadın sorunsalı.

yıllardır adam gibi adam yerine koca aradınız, işte sonu bu.

sizin yüzünüzden biz de evde kaldık.
bir kaç program vardı onlara gidin. oralarda tapu dairesi gibi herkes herkse evin var mı? diye soruyordu.
Giderek zorlaşıyor olduğu bir gerçektir;
Çünkü zaten iyi erkekler akıllı yada çok güzel kadınlar tarafından çoktan kapılmıştır. Ortada da pek adam denilecek kimse kalmamıştır. kalmışsa da işsiz tayfasındandır
--spoiler--

--spoiler--

Ondan koca olmaz...
kızlar alırdım birinizi çeker kurtarırdım bu sözlük hayatından ama üzgünüm başım bağlandı. nişanlıyım.
Bundan sonra daha da zorlaşacaktır. Mesela şöyle bir değerlendirme yapalım.1980'lerde türk erkekleri Rusya ve Ukrayna'ya gidemiyordu. Çünkü orda sovyetler vardı. Turist vizesi vermiyordu veya çok zor veriyordu.Mecburen Türkiye den birisiyle evlenmek zorunda kalıyordu. Şimdi artık Türk erkekleri Rusya ve Ukraynaya gidebiliyor. Son dönemde Kiev'e gelip giden uçak sayısında büyük artışlar yaşandı. Artık Türkiyede ki erkekler yabancı kızlarla takılmayı öğrendi. Evlilik Türk erkekleri için 35 yaşından sonra yapılacak bir olay olarak görülmeye başlandı. Buda kızların daha zor evlenmesine veya hiç evlenememesine neden olabilir. Ufukta türkiyedeki kızları çok zor günler bekliyor.
Erkekler temiz de sizin kafanızda şeytanlık var. Şeyma subaşı bi gelin olmayı hayal ettiğiniz sürece “metres” statüsünde kalırsınız. istisnalar hariç tabi, şeyma subaşı şanslıydı.
görsel

kriterler çok yüksek ve maalesef ülkenin bazı gerçekleri var. hayatın bazı zorlukları olduğunu bilirsen ve bu zorlukları tek başına erkek aşabilsin diye beklemez beraber aşarız diyebilirsen dışarıda evlenilebilecek ve çok sevecek/sevilecek yığınla erkek var.
Piç erkeklere dibinizi dövdürdünüz, efendi erkeklerle evlenmeye kalktınız. Piç erkekler evlenmiyor, efendi erkekler de sizi istemiyor. Mükemmel bi paradoks.
yemin ediyorum ben piç etmedim. o habire trip atan, suratsız kaşar kızlara sorun. onlar yaptı.
erkekler iyiden iyiye gözünü açtığı içindir. eskisi gibi saf anadolu çocukları yok artık. kızlar! kaprisleriniz, triplerinizle piç ettiniz o güzel çocukları.
vallahi zor billahi zor. ne doktorlar ne mühendisler istedi beni demek isterdim ama anca işte bir kaç sözlük çomarı.
insanların onda birinin gerçek anlamda iyi olması ve bunların da anca onda birinin zengin olması şansı baya bi düşürür.
zorlaşır tabi sizle evlenip 30 yaşında kel mi kalalım. ne derdiniz bitiyor ne sıkıntınız. evlenmeden azımıza sıçıyorsunuz evlenelim de iyice sıçın dimi çakallar sizi.
Kızcağızlarımızın götünü 3,5 şiddetinde sarsıntıyla sallayan hain gerçek. Hepiniz zengin koca bulup instagramda sitori basıp kankalarınızı çatır çatır çatlatacaktınız dimi kızlar. Geldiniz 30 yaşına ve duvara tosladınız. Armut gibi ortada kaldınız. Şimdi ise 10 yıl önce suratına tükürmediğiniz göbekli, gözlüklü ve kel erkeklere kaldınız. Size üzülmüyorum teyzelerim *
komşusu bekarken kocasıyla yatan bizden değildir.
Hasbam ne demiş, sırf götü var diye kadını eve alıp besleyemezmiş, ulan sen kadın götü için sülaleni satarsın öyle bi cinssiniz.
Diğeri de yok 4 kadına bi erkek düşüyor demiş, ondan mı sokakta rahat yürüyemiyo bu kızlar. Hadi oradan.
He bir de ıcız feministler evlenemezmişmiş de mişmiş, ulan bu kadar abazanın olduğu bi ülkede hiçbir kız evde kalmaz.

Hadi şimdi gidin de kadınları rahat bırakın. Kızlar siz de her ota boka prim vermeyin. Bu adamların karısı olacağınıza babanızın evinde paşalar gibi yaşayın azıcık aklınızı çalıştırın.erkek bulunca ühüü evelenelim diye beş paralık etmeyin kendinizi. He çok evlenmek istiyorsanız vermeyin bırakın onlar evlenmek isteyecektir. Zayıf noktaları bu hala öğrenemediniz mi.
ilk okuyunca komik gibi geliyor ama bu bir gerçek . artık insanlar evliliği olabildiğince geciktiriyorlar. ya da çocuk istiyorsa onun için evleniyor. kimse kimsenin kahrını çekmek istemiyor. aşıksa bile hemen evleniyim demiyor. bunun bir sebebi de kolay tüketilen insanlar ve sevgiler oldukça arttı. eskiden elele tutuşmak büyük bir olayken şimdi sınırlar her türlü zorlanıyor. daha sevgiliyken bile birbirlerinden sıkılan insanlar evlenince ne yapsın. evlilik sabır ve fedakarlık ister. ve bu ikisi de artık çoğu insanda bulunmuyor. bir yastıkta kocamak , arkadaş olabilmek , bir bütün olmak , evlat büyütmek kısacası kimse ömrünü birine feda etmek istemiyor.
Bir kaç seneye beğenmediniğinz o adamı 4 kişi, o benim olacak diye çekiştireceksiniz.

Bu değişmeyen bir gerçektir.

(bkz: kadın nüfusu artıyor erkek nüfusu azalıyor)
Bissürü yataktan geçmişler, hepsi ellenmiş. Çok doğru.
Her boka itiraz edip ucuz feminizm yaparsanız evlenseniz bile sürdüremezsiniz.. madem o kadar bağımsız ve özgürsün, git benden uzak yaşa efeliğini...
cinsiyesitinizin yüzde 80lik kesimi insanı 19 yaşında sevgiden, aşktan, ilişkiden soğutan kahpelerden oluştukça daha çok zorlaşır.
tanım: doğanın kanunu.
not: insan olanları tenzih ederim.
istemem tüm kocalar sizin olsun.
Ehehehehh şeklinde güldüren hede. Yüzlerce çeşit erkek varken acaba kaç çeşidiyle bu fikre varılmıştır?
giderek hepsi gaylestigi icindir.
Erkek çocuklarını genelde çok şımarık ve korumacı yetiştiriyoruz. Bu çocuklar Evlenecekleri kadının anneleri gibi olmalarını istiyorlar. Doğal olarak rastladıkları kadınlarda bunu bulamayınca evlilikten kaçıyorlar.