1. 71.
  yemin ediyorum ben piç etmedim. o habire trip atan, suratsız kaşar kızlara sorun. onlar yaptı.
  12 -4 ... piperbella
 2. 71.
  Piç erkeklere dibinizi dövdürdünüz, efendi erkeklerle evlenmeye kalktınız. Piç erkekler evlenmiyor, efendi erkekler de sizi istemiyor. Mükemmel bi paradoks.
  13 -2 ... lm3allemm
 3. 72.
  Kadınların parazit gibi erkekten beslenmesinden dolayıdır.
  4 -2 ... vexillarius
 4. 73.
  koca bulmanın giderek zorlaşması

  kriterler çok yüksek ve maalesef ülkenin bazı gerçekleri var. hayatın bazı zorlukları olduğunu bilirsen ve bu zorlukları tek başına erkek aşabilsin diye beklemez beraber aşarız diyebilirsen dışarıda evlenilebilecek ve çok sevecek/sevilecek yığınla erkek var.
  14 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 74.
  evlenmeye temiz adam nasıl bulunacak?
  4 -5 ... selia
 6. 75.
  instagram kezbanı tespiti.
  2 -4 ... ozzy osbourne
 7. 75.
  Erkekler temiz de sizin kafanızda şeytanlık var. Şeyma subaşı bi gelin olmayı hayal ettiğiniz sürece “metres” statüsünde kalırsınız. istisnalar hariç tabi, şeyma subaşı şanslıydı.
  2 -1 ... lm3allemm
 8. 76.
  Bundan sonra daha da zorlaşacaktır. Mesela şöyle bir değerlendirme yapalım.1980'lerde türk erkekleri Rusya ve Ukrayna'ya gidemiyordu. Çünkü orda sovyetler vardı. Turist vizesi vermiyordu veya çok zor veriyordu.Mecburen Türkiye den birisiyle evlenmek zorunda kalıyordu. Şimdi artık Türk erkekleri Rusya ve Ukraynaya gidebiliyor. Son dönemde Kiev'e gelip giden uçak sayısında büyük artışlar yaşandı. Artık Türkiyede ki erkekler yabancı kızlarla takılmayı öğrendi. Evlilik Türk erkekleri için 35 yaşından sonra yapılacak bir olay olarak görülmeye başlandı. Buda kızların daha zor evlenmesine veya hiç evlenememesine neden olabilir. Ufukta türkiyedeki kızları çok zor günler bekliyor.
  4 -1 ... kalashnikov47
 9. 77.
  kızlar alırdım birinizi çeker kurtarırdım bu sözlük hayatından ama üzgünüm başım bağlandı. nişanlıyım.
  1 -3 ... sigara icmiyorum
 10. 78.
  Ağlayın paçozlar, inşallah hepiniz evde kalırsınız. Yazıklar olsun hepinize, evet.
  2 ... narcissistic