1. 70.
    evlenmeye temiz adam nasıl bulunacak?
    4 -5 ... selia
  2. 71.
    instagram kezbanı tespiti.
    2 -4 ... ozzy osbourne
  3. 71.
    Erkekler temiz de sizin kafanızda şeytanlık var. Şeyma subaşı bi gelin olmayı hayal ettiğiniz sürece “metres” statüsünde kalırsınız. istisnalar hariç tabi, şeyma subaşı şanslıydı.
    2 -1 ... lm3allemm
  4. 72.
    Bundan sonra daha da zorlaşacaktır. Mesela şöyle bir değerlendirme yapalım.1980'lerde türk erkekleri Rusya ve Ukrayna'ya gidemiyordu. Çünkü orda sovyetler vardı. Turist vizesi vermiyordu veya çok zor veriyordu.Mecburen Türkiye den birisiyle evlenmek zorunda kalıyordu. Şimdi artık Türk erkekleri Rusya ve Ukraynaya gidebiliyor. Son dönemde Kiev'e gelip giden uçak sayısında büyük artışlar yaşandı. Artık Türkiyede ki erkekler yabancı kızlarla takılmayı öğrendi. Evlilik Türk erkekleri için 35 yaşından sonra yapılacak bir olay olarak görülmeye başlandı. Buda kızların daha zor evlenmesine veya hiç evlenememesine neden olabilir. Ufukta türkiyedeki kızları çok zor günler bekliyor.
    4 -1 ... kalashnikov47
  5. 73.
    kızlar alırdım birinizi çeker kurtarırdım bu sözlük hayatından ama üzgünüm başım bağlandı. nişanlıyım.
    1 -3 ... sigara icmiyorum
  6. 74.
    Giderek zorlaşıyor olduğu bir gerçektir;
    Çünkü zaten iyi erkekler akıllı yada çok güzel kadınlar tarafından çoktan kapılmıştır. Ortada da pek adam denilecek kimse kalmamıştır. kalmışsa da işsiz tayfasındandır
    --spoiler--

--spoiler--

Ondan koca olmaz...
    1 ... motherist
  7. 75.
    bir kaç program vardı onlara gidin. oralarda tapu dairesi gibi herkes herkse evin var mı? diye soruyordu.
    1 ... defansagelsenize lan
  8. 76.
    bir kadın sorunsalı.

yıllardır adam gibi adam yerine koca aradınız, işte sonu bu.

sizin yüzünüzden biz de evde kaldık.
    1 ... torunusamil
  9. 77.
    bundan sonra evlenmek gibi bir hata yapmayacağım için ve benim gibi dusunen 100lerce insan tanıyor olmamdan dolayı, sizin bu durumunuzu normal karşılıyorum.
    Ancak şunu unutmayın ki, bunun müsebbibi sizlersiniz.
    2 ... guzinabinizgeldi
  10. 78.
    Kızlar önce edebiyle giyinsin sokaklara çıkın da bakın. Bütün vücut hatları gözüküyor tam bir rezillik. Sonra gelip burda karşı tarafı eleştirirler. Etraf ucuz orospu kaynıyor. Bunları çocuklarının anası yapacak varsa büyük bir alagavattır. Zırt bırt sevgili değiştirme,öpüşme,elleşme,oynaşma olaylarına girmiyorum bile. Çok hayasız bir nesille karşı karşıyayız.
    7 -4 ... kafamuzayda