1. 89.
    Konu'nun doğru eş bulmanın giderek zorlaşması olarak açılması daha iyi olurdu. Çünkü bu zaman da herkes koyun postu giymiş kurt.
    1 ... askad82
  2. 90.
    koca arayan kadın mı var amk.
    öyle bişey var mı sahiden kaldı mı yani?
    ... motogezgin
  3. 91.
    eli yüzü düzgünsen, ekonomik özgürlüğün elindeyse ve sağlam bir eğitim almışsan hiç de zor değildir.. donanım şart yani.. öyle sözlüklerde hayal kurmakla falan olmuyor bu işler.. önce hak edeceksin.. erkekler de sıraya dizilmiş seni beklemiyor.. kimse kimsenin meraklısı falan da değil sonuçta.. kaliteli ürünün alıcısı ayrıdır.. kalburun üstünde kalabiliyorsan, pek tabi seçilebilirsin.. yani sözün özü, farkınla fark edilmen lazım.. öyle sadece, ben bir yarığa sahibim, benim tek farkım bu dersen, seni sadece o yarık için seçerler ve hayatının geri kalan kısmını, sadece bir yarık olarak yaşarsın ve sadece bir yarık olarak, göçer gidersin bu dünyadan..
    -1 ... kisskissbangbang
  4. 92.
    kızla birlikte olacağıma araba alıp gezerim daha iyi.
    1 ... korkusuzkomando
  5. 93.
    bizde evlenmeyiz çok mu şart koca bulmak? hayatının idame ettirmek için kocaya muhtaç olan eziklerden değilim çok şükür.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 94.
    cebinde köfte ekmek parası bile olmayan çulsuz erkekler " Kadınlar bizi kullanmak için evlenmek istiyorlar" diye trip atmışlar.
    uln sen kullanılsan kullanılsan anca tuvalette tek seferlik kıç silmek için kullanılırsın. Bu triplerin amacı ne?
    -3 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  7. 95.
    erkekler konusu muallak ama kadın bulma konusu daha karmaşık ve zor bence çünkü beklenti arşta iyi iş ev araba kulüpler felan güzel kızlar zaten 20 sinde olayı kapmış evliler doyumsuz bence erkek de kız da bulmak zor o yüzden dert etmeyin gönlünüzün kaydığına gönlünüzü kuşunuzu ne vermek istiyorsanız verin.
    ... monsterman34
  8. 96.
    eş bulmakta bir zorluğun olduğu doğru, çünkü maalesef günümüz dünyası iğrenç bir hâl aldı.
    2 ... sigaranindumani
  9. 99.
    (bkz: erkeklerin giderek bilinçlenmesi)
    2 ... tahahaha
  10. 100.
    şekilci tiplerin toplandığı başlık.

bak bak şuna bak.
    1 ... planimdabuyoktu