1. 89.
    Giderek zorlaşıyor olduğu bir gerçektir;
    Çünkü zaten iyi erkekler akıllı yada çok güzel kadınlar tarafından çoktan kapılmıştır. Ortada da pek adam denilecek kimse kalmamıştır. kalmışsa da işsiz tayfasındandır
    --spoiler--

--spoiler--

Ondan koca olmaz...
    1 ... motherist
  2. 90.
    bir kaç program vardı onlara gidin. oralarda tapu dairesi gibi herkes herkse evin var mı? diye soruyordu.
    1 ... defansagelsenize lan
  3. 91.
    bir kadın sorunsalı.

yıllardır adam gibi adam yerine koca aradınız, işte sonu bu.

sizin yüzünüzden biz de evde kaldık.
    1 ... torunusamil
  4. 92.
    bundan sonra evlenmek gibi bir hata yapmayacağım için ve benim gibi dusunen 100lerce insan tanıyor olmamdan dolayı, sizin bu durumunuzu normal karşılıyorum.
    Ancak şunu unutmayın ki, bunun müsebbibi sizlersiniz.
    2 ... guzinabinizgeldi
  5. 93.
    Kadınlardaki bu beni sikip bırakır mı korkusu da garip lan.
    ... uncle jun
  6. 94.
    Kızlar önce edebiyle giyinsin sokaklara çıkın da bakın. Bütün vücut hatları gözüküyor tam bir rezillik. Sonra gelip burda karşı tarafı eleştirirler. Etraf ucuz orospu kaynıyor. Bunları çocuklarının anası yapacak varsa büyük bir alagavattır. Zırt bırt sevgili değiştirme,öpüşme,elleşme,oynaşma olaylarına girmiyorum bile. Çok hayasız bir nesille karşı karşıyayız.
    7 -3 ... kafamuzayda
  7. 95.
    evlenmeden önce 1001 türlü şirinlik kasıp evlendikten sonra adama huzursuzluktan, dırdırdan, tripten başka bir şey verme...

adamı sömürmeye daha düğün merasiminden önce başla, boşanmak istese hayatını bitirmeye çalış sonra da koca bulmak gider zorlaşıyor. böyle giderse 10-20 seneye evlenecek adam bulamazsınız.

dünyanın en normal durumlarından biri ya, kötü giden ve yürümeyen bir evlilik varsa bitirilir. ama adam bunu yaptığı zaman çulsuz kalıyor resmen, kadınsa nafaka alıyor. 1 ay evli kaldığı kadına ömür boyu nafaka ödeyeninden tut, eşinin öz çocuğunu koz olarak kullanması karşısında hiçbir şey yapamayanından tut...

evlenmek ayrı boşanmak ayrı külfet, bunların hepsinin farkına varıyor artık erkekler. herkesin çevrenizde gezinen yalaka meriçler gibi olduğunu düşünmeyin.
    7 -1 ... del fuego
  8. 96.
    doğru tespit. boyu boyuma huyu huyuma sözlük yakışıklılarından bi yardım bekliyorum bu konuda.
    1 ... thephoenix
  9. 97.
    Evde kalın insallah. Koca bulacaklarmis...
    4 -1 ... plasee
  10. 98.
    Bekar olanı başgöz etmeyi kendine görev bilenlerin gırla gezdiği bizim gibi toplumlarda aslında zor olmayandır.

Asıl zorluk için (bkz: aşkı bulmanın giderek zorlaşması)
    3 -1 ... dilhun