bugün

yıllar sonra ülkemizde patlak verecek olayların sebebi, nedeni.
http://inciswf.com/1305674001.swf
izlemeyenler de bez bebek izleyerek çağı yakalamıştır, en azından zap yaparken fox tv' nin non stop bez bebek yayınında karşılaşmıştır. selena ve bez bebek bu ülke çocuklarına çok şeyler katmıştır, efendim.
iki önceki nesil ruhsar izledi. bir önceki nesil sihirli annem izledi ve bu üç nesil demet akalın'ı, serdar ortaç'ı tanıdı. o nesilden önce de durum çok farklı değildi.değişen bir şey yok yani. ama tabi selena izleyen nesil murat boz'la, atiye'yle falan daha erken tanıştı derseniz anlarım, önce onlara acırım.
belli ki onu da düzgünce izleyememişler. te allah.

(bkz: selana)
(bkz: selana ne amk)
(bkz: selena)
(bkz: Hayyalel selaaanaa)
bu ülkede selena, bez bebek, sihirli annem gibi saçma sapan dizileri izlemedim diyen yalan söylüyordur. *
gerçekten bu ne kadar saçma bir diziydi öyle. kardeşim izlerdi bende deli olurdum. resmen diziyi izledikten sonra insan aptallaşıyor böle birşey yok. dizide zaten kurgu oyunculuk yada dizi ile alakalı hiç birşey yok. iyiki bitti dedik şimdide akasya durağı başladı bu seferde bunu kardeşim değil annem izliyor. hadi hayırlısı.
yunan mitolojik tanrılarının osuruktan kopyalarını uzaylı hakimler olarak görmeye maruz bırakıldı.
selana değil selena.
güncel Önemli Başlıklar